d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Foh Clan > Co Si O Nich Myslíte ?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 26 2008 01:13pm
Quote (Esantin @ Sat, Jul 26 2008, 07:12pm)
je to Final Fantasy XIII, btw žádný ff sem nehrál, ale chtěl bych někdy zkusit biggrin.gif
tady je pěknej trailer
http://www.dailymotion.com/video/x4bb18_mika-final-fantasy13_videogames
mno skoro všechny český klany co sem znal tak se rozpadly..


tak to vidis nipik ty experte na ff tongue.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 01:37pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, 26 Jul 2008, 21:13)
tak to vidis nipik ty experte na ff tongue.gif


nahodou biggrin.gif nemuzu to hrat ff 13 je na xbox nebo na pc3 sad.gif a to ja nemam
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 02:13pm
Quote (Nipik @ Sat, Jul 26 2008, 07:37pm)
nahodou biggrin.gif nemuzu to hrat ff 13 je na xbox nebo na pc3 sad.gif a to ja nemam


STFU NOOB! THIS TOPIC IS NOT ABOUT FF ( FUCK FUCK )
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 26 2008 02:26pm
Neznam,nedonatli me=debilove:-D
(Ne to je jen joke:-D)
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 26 2008 02:26pm
Quote (Beda_Travnicek @ Sat, Jul 26 2008, 08:26pm)
Neznam,nedonatli me=debilove:-D
(Ne to je jen joke:-D)


nebyl! jsou to zmrdečči
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 26 2008 02:51pm
Ja nikoho z nich neznam:-D
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jul 26 2008 02:53pm
sry ale je to hroznej rand clan :-)

kam se hrabou na staré zlaté wormy

nezmiňuji top pvp klany wink.gif to sem si ale vzpomněl na oOR sad.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jul 26 2008 03:05pm
Quote (Lua @ Sat, 26 Jul 2008, 21:53)
sry ale je to hroznej rand clan :-)

kam se hrabou na staré zlaté wormy

nezmiňuji top pvp klany wink.gif to sem si ale vzpomněl na oOR  sad.gif


těch klanů bylo hodně.. DrC, CE, CSE, wormové, error a já nvm co ještě smile.gif
Member
Posts: 1,608
Joined: May 13 2008
Gold: 26.50
Jul 26 2008 03:42pm
FoH biggrin.gif tak asik nejhorsi clan co sem videl vice mene vsechno corkari biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 26 2008 03:43pm
Quote (lord_illidan @ Sat, 26 Jul 2008, 23:42)
FoH biggrin.gif tak asik nejhorsi clan co sem videl vice mene vsechno corkari biggrin.gif


neznam zadny FOH clan nejaci chujove

This post was edited by Nipik on Jul 26 2008 03:45pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll