d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Potrebuji Za Kazdou Cenu Vyreklamovat Mobil > Nekdo Vi Jak ?:-)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 22 2008 02:31am
Quote (undead_lord @ Tue, 22 Jul 2008, 09:00)
kdyz si tam upgradujes "neovereny" (a to vetsinou jsou) firmware, tak tim automaticky u vetsiny produktu zanika zaruka

jeste vedet co je to firmware ze? smile.gif


ofc, malo ktera firma uzna reklamaci, kdyz si sam poseres prehravani firmwaru
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll