d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Duchove > Verite Na Ne?
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 20 2008 02:37am
Quote (undead_lord @ Sun, 20 Jul 2008, 09:21)
verim na duchy stejne jako na sobuv pvp skill. Jenom se pak zasmeju....


sob>undead_lord

i can get vouchers

edit: smrdis prase jak muj duch rofl.gif

This post was edited by hero_cz on Jul 20 2008 02:38am
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 20 2008 02:49am
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Jul 2008, 09:37)
sob>undead_lord

i can get vouchers

edit: smrdis prase jak muj duch rofl.gif


co vy dva proti sobě vlastně máte?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 20 2008 03:09am
Quote (st3pix @ Sun, 20 Jul 2008, 09:49)
co vy dva proti sobě vlastně máte?


on me nema rad nechce mi dat gozu donate a posila jenom 0.01 fgs sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jul 20 2008 03:32am
Quote (undead_lord @ Sun, Jul 20 2008, 09:21am)
verim na duchy stejne jako na sobuv pvp skill. Jenom se pak zasmeju....


lol a proto sem tě dycky rozsekal .. esli je někdo v českejch hráčů ez tak si to ty rofl.gif ... hned po mfcharech sou ty tvoje -.-

e: jo a abych dal Nákej ontopic: Už to nehul.

This post was edited by Sobcz on Jul 20 2008 03:33am
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jul 20 2008 04:14am
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Jul 2008, 10:09)
on me nema rad nechce mi dat gozu donate a posila jenom 0.01 fgs sad.gif


lool?

100 fg + xxx fg, xk fg ve vecech, xk fg ingame help

Quote (Sobcz @ Sun, 20 Jul 2008, 10:32)
lol a proto sem tě dycky rozsekal .. esli je někdo v českejch hráčů ez tak si to ty rofl.gif ... hned po mfcharech sou ty tvoje -.-

e: jo a abych dal Nákej ontopic: Už to nehul.


zabils me kdyz jsem telefonoval smile.gif

a zapomnel jsi "zase" se zminit o tom, jak jsem te rozsekal asi 100x

This post was edited by undead_lord on Jul 20 2008 04:16am
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 20 2008 04:27am
Quote (undead_lord @ Sun, 20 Jul 2008, 11:14)
zabils me kdyz jsem telefonoval smile.gif

a zapomnel jsi "zase" se zminit o tom, jak jsem te rozsekal asi 100x


nekecej prase..
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jul 20 2008 04:27am
Quote (Lua @ Sun, 20 Jul 2008, 02:14)
no hele ne že by mě to něják přesvedšilo ale nikdo nemůžu tvvrdit že duchové jsou a nadruhou stranu nejsou
nadpřirozena jsou ale pro většinu jde najít logické řešení
to je samé bůh je nebo není (nikdo to neví takže nemůže nic tvrdit s určitostí
ufo taky :-D

ale určo je to zajímavé


ehh zadnej buh neni ten se nikdy nijak neprojevuje, duchove jo
co se tyce ufo tak sem si 100% jistej ze existujou to mam dokonce vlastni zkusenost, nevim jestli to bylo tema XX pivama co sem mel ale se mnou to vydely 3 lidi Obrazek tady (delany V MS paint) bylo to velky asi jako 3 mensi mesice v uplnku a hodne to zarilo bez prdele :X
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 20 2008 04:32am
Quote (Nipik @ Sun, Jul 20 2008, 10:27am)
ehh zadnej buh neni ten se nikdy nijak neprojevuje, duchove jo
co se tyce ufo tak sem si 100% jistej ze existujou to mam dokonce vlastni zkusenost, nevim  jestli to bylo tema XX pivama co sem mel ale se mnou to vydely 3 lidi Obrazek tady (delany V MS paint) bylo to velky asi jako 3 mensi mesice v uplnku a hodne to zarilo bez prdele :X http://img179.imageshack.us/img179/4518/kokotzh9.png


samozrejme ze UFO existuje... vzdyt jsem to naznacoval v mem postu vzadu :-) je to zlehceny priklad ale obecne je to pravda
Member
Posts: 3,834
Joined: Jun 27 2007
Gold: 80.00
Warn: 10%
Jul 20 2008 04:35am
samozrejme ze verim na
nadprirozene jevy... - ale na duchy ja ti nevim xD
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jul 20 2008 04:41am
ufa vyrabeli nacisti
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll