Quote (undead_lord @ Fri, 18 Jul 2008, 20:21)
Spam team:
wourly
log_in
Undead_Lord
jedinej kdo tu spamuje ses ty, ja aspon pisu k tematum zatim co ty tady pises kdo tu nejvic spamuje takze bych to trosku upravil pokud dovolis
a presne jak rikal EGY se sebou , srovnavat me s wourlym a Log_in je trosku moc takze uz prestante mit na me jakykoliv narazky at je to jen tak nebo vazne , uz me to prestava bavit nebudu tu delat nekomu kaspara
pokud mat enekdo nakej preblem tak mi PM a ne ze tu budete o me psat furt takovy keci
E: uz vidim odezvu od Karba jakej sem curak
jakykoliv urazky budu jen znudene odbijet jako (kakashi)
This post was edited by Nipik on Jul 18 2008 02:28pm