d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Jaké Těstoviny Máte Nejraději? > Vote
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jul 5 2008 07:50pm
SAkra wourly ty mi to deláš težký já mam rád vše biggrin.gif
Member
Posts: 1,544
Joined: Apr 26 2007
Gold: 5.50
Jul 5 2008 07:53pm
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 6 2008, 12:40am)
jaky je tedy rozdil?


Velký hero velký biggrin.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jul 5 2008 09:09pm
Quote (hero_cz @ Sun, 6 Jul 2008, 01:40)
jaky je tedy rozdil?


zadny chutna to stejne xD
Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jul 6 2008 12:46am
Quote (hero_cz @ Sun, 6 Jul 2008, 01:40)
jaky je tedy rozdil?


makarony jsou tluste a dute smile.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jul 6 2008 12:55am
Quote (palec @ Sun, 6 Jul 2008, 07:46)
makarony jsou tluste a dute smile.gif


to jsem si myslel ale ve tvaru jsou stejny ne ...
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 6 2008 12:59am
Quote (hero_cz @ Sun, Jul 6 2008, 06:55am)
to jsem si myslel ale ve tvaru jsou stejny ne ...


j, ale ono to má své kouzlo když to jíš a nevejde se ti to do pusy biggrin.gif

Quote (morfeus11 @ Sun, Jul 6 2008, 01:50am)
SAkra  wourly ty mi to deláš težký já mam rád vše biggrin.gif


já mam rád taky vše až na mušličky a kolínka smile.gif

This post was edited by Wourly on Jul 6 2008 01:00am
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jul 6 2008 01:50am
Quote (Wourly @ Sun, 6 Jul 2008, 07:59)
já mam rád taky vše až na mušličky a kolínka smile.gif


proti mušličkám nic nemám a uź vůbec ne, když k nim je pěkný tělo
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 6 2008 02:06am
Quote (pugacov @ Sun, 6 Jul 2008, 08:50)
proti mušličkám nic nemám a uź vůbec ne, když k nim je pěkný tělo


víc mušliček u jednoho těla... teda pugy!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 6 2008 02:24am
Quote (morfeus11 @ Sun, 6 Jul 2008, 03:53)
Velký hero velký biggrin.gif


edit ty debilee.... smile.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 6 2008 03:11am
Dneska budeme mít Canelony biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll