d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ~__ Potrebuju Radu Ohledne Smiteru!!! __~ > Jaky Sou Na Ladderu Exilky?
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 3 2008 07:27am
Quote (Leri @ Thu, 3 Jul 2008, 14:17)
ono to neni jen o str req jak si vsichni randomz mysli, je to taky o min dmg, o cem jsi ty asi jeste nikdy neslysel *HAPPY*


kdyz mas high min dmg tak malo max dmg

*HAPPY*
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jul 3 2008 07:28am
Quote (undead_lord @ Thu, 3 Jul 2008, 14:27)
kdyz mas high min dmg tak malo max dmg

*HAPPY*


no tak nekdo hraje na prumer... ti hloupejsi na luck..

This post was edited by unknown_spirit on Jul 3 2008 07:37am
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jul 3 2008 07:30am
Aha tak diky za pomoc,ja uz se bal ze jsem Wourlymu dal neco co bych konecne mohl prodat xD
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jul 3 2008 07:37am
Quote (unknown_spirit @ Thu, 3 Jul 2008, 14:28)
no tak nekdo hraje na prumer... ty hloupejsi na luck..


vsechny stity maji v prumery stejny avg dmg

rofl.gif
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 3 2008 07:40am
Imho je to fakt jedno jaká je dmg když máš grief. Imho ST>All
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jul 3 2008 07:46am
Quote (UBU @ Thu, Jul 3 2008, 01:40pm)
Imho je to fakt jedno jaká je dmg když máš grief. Imho ST>All


zkus zakomponovat jeste treti imho do dvou vet a jsi ruler ubu :-))))
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jul 3 2008 07:52am
Quote (DJVibrejtr @ Thu, 3 Jul 2008, 12:16)
na tyhlencty veci obvykle nemam luck, nejak bych prave rad vedel kolik takovejhle shieldu uz existuje, a kolik bych asi dostal za non bug a 4soc wink.gif

€: zapomel sem, euscl, a asi jdu obetovat fucken 5fg za non bug topic abych zjistil jak to vypada kolem, rady a postrehy stale prijimam smile.gif


mam nainstalovat d2 a ist ti to bugnut? ja to spravim ved ma poznas ;D
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jul 3 2008 08:01am
na req sa tu zabuda?

inak niekde som cital ze hra ma tendenciu generovat skorej hodnoty nad avg, cize sa viac oplati mat high max ako high min
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jul 3 2008 08:04am
Quote (Leri @ Thu, Jul 3 2008, 02:46pm)
zkus zakomponovat jeste treti imho do dvou vet a jsi ruler ubu :-))))


čéče, to už by bylo podezřelý jako že je to schválně a nemělo by to ten správnej prudící efekt smile.gif Imho, abych nezapomněl smile.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jul 3 2008 10:55am
Nejlepší pro spirit je ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

Nejlepší pro Exile je imho takz ST kvůli:

Nejnižším req
Nejvyšší šanci na block

i když některý lamy preferují vortex kvůli defense (což je pičovina páč rozdíl mezi 30k a 35k def (porovnaný ST a vortex) je skoro nulovej).


Co se dmg na štítech týče, buďto smiter používá grief ( a pak je jedno, jestli je štít s 1-90 dmg nebo 45-46 dmg, páč ve výsledku je to 401-490 nebo 445-446), nebo používá zbraň s co nejvíc crushing blow a tam je taky jedno, kolik to dělá, páč tam jde o ten cb a ne o čistý dmg.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll