d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nechapu
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,794
Joined: Feb 14 2008
Gold: 1,000.00
Jul 5 2008 08:21am
Quote (ghetofu @ Wed, Jul 2 2008, 11:05pm)
tj jasné smile.gif ma to na kolečku smile.gif


kolecko rulezz biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jul 5 2008 09:15am
uz jsem pochopil o co erikoj asi jde..
myslim ze si mysli jestli nema naky treba namelock nebo proste neco jako bota, ktery treba za nej teli atd..
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
Jul 5 2008 05:49pm
Quote (Radmag @ Wed, 2 Jul 2008, 14:26)
Jedna stará kočičí moudrost, která se sem teď moc hezky hodí, říká:


Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jul 6 2008 03:13am
Quote (Karbec @ Sat, Jul 5 2008, 03:15pm)
uz jsem pochopil o co erikoj asi jde..
myslim ze si mysli jestli nema naky treba namelock nebo proste neco jako bota, ktery treba za nej teli atd..


viděl jsem hack že telneš a dáš mu 3× ww přesně na něj...
Member
Posts: 1,363
Joined: Jul 4 2008
Gold: 0.00
Jul 6 2008 09:46pm
Quote (Wourly @ Sun, Jul 6 2008, 09:13am)
viděl jsem hack že telneš  a dáš mu 3× ww přesně na něj...


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll