d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Inteligentni Topic Aka Nipik > Aneb Je Lama Nebo Se Mi To Jen Zda
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 30 2008 01:59am
Quote (Runn3r @ Mon, 30 Jun 2008, 03:11)
je mi 17 a taky tu popíjím pivka , a to už je hodně hodin.Prázdniny jsou přede mnou alkohol ftw. + se mnou se hadat nikdo nemuže pač už chlastam tyden v kuse ;D


me to prodaji v poho wink.gif
jsem hold respectable..
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 30 2008 02:18am
Quote (Karbec @ Mon, 30 Jun 2008, 08:59)
me to prodaji v poho wink.gif
jsem hold respectable..


kecas ti to musi maminka kupovat rofl.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 30 2008 02:22am
je mi vic nez 18 a nemusim kvuli tomu pit pivo

edit: jinak tohle je stejne inteligentni topic jako je ten, ktery zalozil nipik....
ale kvuli tomu si nebudu myslet, ze jehoz zakladatele maji 12 cm ..

This post was edited by undead_lord on Jun 30 2008 02:27am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 30 2008 02:33am
Quote (undead_lord @ Mon, 30 Jun 2008, 10:22)
je mi vic nez 18 a nemusim kvuli tomu pit pivo

edit: jinak tohle je stejne inteligentni topic jako je ten, ktery zalozil nipik....
ale kvuli tomu si nebudu myslet, ze jehoz zakladatele maji 12 cm ..


rofl rofl.gif
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 30 2008 09:36am
Quote (EGY @ Mon, 30 Jun 2008, 00:11)
hehe doufam ze se tu sejde vic opilcu


Mam antibiotika, to se taky počítá? wink.gif droga jako droga ...
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Jun 30 2008 09:38am
Quote (Herugurth @ Mon, 30 Jun 2008, 16:36)
Mam antibiotika, to se taky počítá? wink.gif droga jako droga ...


Trusted a nevi co je to droga !!!

droga je neco, na cem muzes byt zavisly !! laugh.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 30 2008 09:39am
Quote (undead_lord @ Mon, 30 Jun 2008, 16:38)
Trusted a nevi co je to droga !!!

droga je neco, na cem muzes byt zavisly !! laugh.gif


a sakra, dalsi nipik ? :/

na antibiotikach muzes byt zavisly a po nekolika mesicich kdy bys je mohl brat na nich opravdu zavisly budes.
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 30 2008 09:43am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jun 30 2008, 03:39pm)
a sakra, dalsi nipik ? :/

na antibiotikach muzes byt zavisly a po nekolika mesicich kdy bys je mohl brat na nich opravdu zavisly budes.


jatra s ryzi
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Jun 30 2008 12:43pm
hm vypadá to že jediné ne dal nipik laugh.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 30 2008 01:53pm
Quote (mortwatcher @ Mon, 30 Jun 2008, 19:43)
hm vypadá to že jediné ne dal nipik laugh.gif


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll