d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Diablo Iii > Hehe A Kdo Neveril..
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 28 2008 05:34am
uz se tesimmmmmmmm
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 28 2008 05:36am
Quote (hero_cz @ Sat, Jun 28 2008, 12:34pm)
uz se tesimmmmmmmm


na d3? wink.gif
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 28 2008 05:37am
ja taky, ale asi jen tak nebude sad.gif ale bude to rozhodne pecka, lepsi nez ty jejich wow a podobny picoviny smile.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jun 28 2008 05:38am
Me to ukazuje vsekco az na svet,classy mi to ukaze:-)
Member
Posts: 4,921
Joined: Mar 8 2006
Gold: 6.66
Jun 28 2008 05:39am
nj ale ted kdy to videj 2010 ? biggrin.gif toje muj typ.
Jinak new chary jdou ukazat jen 2 barbar a witch doctor.... ale ma jich tam byt 5 biggrin.gif 3 jsou este asi tajny, nebo nedodelany
kazdej char pujde udelat chlap nebo zenska biggrin.gif
a jinak uplne super to game play video ... jen ta ovladatelnost me zajima biggrin.gif
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 28 2008 05:41am
Quote (Beda_Travnicek @ Sat, 28 Jun 2008, 12:38)
Me to ukazuje vsekco az na svet,classy mi to ukaze:-)


a jses na stejnsych strankach? me na http://eu.blizzard.com/diablo3/ proste ty linky na classes atd nefungujou, jen to video vicemene mam pocit tam jede
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 28 2008 05:42am
Quote (Jameess @ Sat, 28 Jun 2008, 12:39)
nj ale ted kdy to videj 2010 ? biggrin.gif  toje muj typ.
Jinak new chary jdou ukazat jen 2 barbar a witch doctor.... ale ma jich tam byt 5 biggrin.gif 3 jsou este asi tajny, nebo nedodelany
kazdej char pujde udelat chlap nebo zenska biggrin.gif
a jinak uplne super to game play video ... jen ta ovladatelnost me zajima biggrin.gif


jako ze pudje hrat treba za Barbarku? biggrin.gif

doufam ze nechaji kouzelnici a teleportovani. smile.gif
Member
Posts: 428
Joined: Jun 11 2006
Gold: 2.00
Jun 28 2008 05:45am

Ja sem na usku http://www.blizzard.com/diablo3/characters/
Ukazuje mi to uz i ten svet:-)

This post was edited by Beda_Travnicek on Jun 28 2008 05:48am
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Jun 28 2008 06:22am
ak tam nedaju enigmu tak to ani nenainstalujem -,-
Member
Posts: 19,970
Joined: Sep 15 2005
Gold: 27,084.00
Jun 28 2008 06:27am
Quote (Dieoncommand @ Sat, 28 Jun 2008, 14:22)
ak tam nedaju enigmu tak to ani nenainstalujem -,-


Pokaždé když vydali hru tak z ní byl hit.
Myslím že už vědí moc dobře co dělají a i kdyby tam nebyla enigma tak to bude něco smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll