Quote (Jameess @ Sat, 28 Jun 2008, 12:39)
nj ale ted kdy to videj 2010 ?

toje muj typ.
Jinak new chary jdou ukazat jen 2 barbar a witch doctor.... ale ma jich tam byt 5

3 jsou este asi tajny, nebo nedodelany
kazdej char pujde udelat chlap nebo zenska
a jinak uplne super to game play video ... jen ta ovladatelnost me zajima

jako ze pudje hrat treba za Barbarku?
doufam ze nechaji kouzelnici a teleportovani.