d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dotaz > Poraďte Pls
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 24 2008 02:28am
Quote (hero_cz @ Tue, Jun 24 2008, 08:25am)
smile.gif
kup mi taky jednu tongue.gif


No to víš že jo ... cool.gif A neprzni mi ségru jo? smile.gif

This post was edited by Enigmma on Jun 24 2008 02:45am
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Jun 24 2008 02:37am
Jedu pres loader bezne 4 onka naraz a zadnej problem smile.gif Takze stejan IP ten problem fakt nedela. Delalo by to problemy kdyby se ze dvou IP najednou chtel nekdo pripojit z jednoho konta (i kdyz i to uz fungovalo, ale ne stejyn posatvy). Ale zase nekdy je BN schopnej me vysoupnout po 2 zalozenych hrach s tim ... at si tak hodinu pockam smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 24 2008 02:38am
hero starej se o svoji sestru ^^
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 02:57am
Quote (Enigmma @ Tue, 24 Jun 2008, 09:28)
No to víš že jo ... cool.gif A neprzni mi ségru jo? smile.gif


ta aneta je tvoje segra? jaky lvl?biggrin.gif

Quote (firebird_cz @ Tue, 24 Jun 2008, 09:37)
Jedu pres loader bezne 4 onka naraz a zadnej problem smile.gif Takze stejan IP ten problem fakt nedela. Delalo by to problemy kdyby se ze dvou IP najednou chtel nekdo pripojit z jednoho konta (i kdyz i to uz fungovalo, ale ne stejyn posatvy). Ale zase nekdy je BN schopnej me vysoupnout po 2 zalozenych hrach s tim ... at si tak hodinu pockam smile.gif

loader sux tedka jedu total legit smile.gif


This post was edited by hero_cz on Jun 24 2008 02:59am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 24 2008 03:05am
Quote (hero_cz @ Tue, 24 Jun 2008, 09:57)
loader sux tedka jedu total legit smile.gif


jo to sem viděl, ty tři chary na channu..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2008 03:05am
koupit si originalku, neblazni, pokud ji opravdu nechces jako druhe diablo at muzes mit dve najednou.... unable connect neni cdkeyem, nepojede ti to ani s novym cdklicem (novou originalkou)

Quote (hero_cz @ Tue, Jun 24 2008, 08:57am)
loader sux tedka jedu total legit smile.gif


edit: legit nebo ne, co z toho mas? velke ego mezi smesi par tisicovek pixelu ?:-) cg biggrin.gif
edit2: dobra no, prima, tak se prepinas mezi ucty ve windowsu, fakt bomba, hned kazdy vi ze jsi legit, protoze jak idiot prepinas jeden ucet pul minuty biggrin.gif

This post was edited by Leri on Jun 24 2008 03:08am
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 24 2008 03:13am
Nechci si kupovat originalku kvuli tomu banu, ale kvuli tomu, že to není moje originálka a mám ji půjčenou ... smile.gif
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 24 2008 03:19am
ban to neni

jenom to je asi tim, ze jste se vy dva odpojili najednou ze setjne IP adresy
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 24 2008 03:20am
Quote (Leri @ Tue, 24 Jun 2008, 10:05)
koupit si originalku, neblazni, pokud ji opravdu nechces jako druhe diablo at muzes mit dve najednou.... unable connect neni cdkeyem, nepojede ti to ani s novym cdklicem (novou originalkou)



edit: legit nebo ne, co z toho mas? velke ego mezi smesi par tisicovek pixelu ?:-) cg biggrin.gif
edit2: dobra no, prima, tak se prepinas mezi ucty ve windowsu, fakt bomba, hned kazdy vi ze jsi legit, protoze jak idiot prepinas jeden ucet pul minuty biggrin.gif


max 10 sekund
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 24 2008 03:21am
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 24 2008, 09:19am)
ban to neni

jenom to je asi tim, ze jste se vy dva odpojili najednou ze setjne IP adresy


rofl.gif spadne mi tedy net, mych xxx loaderu se najednou odpoji ze stejne adresy a mam ban? no thanks
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll