d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hadanka :d
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,345
Joined: Feb 4 2007
Gold: 3,582.35
Jun 24 2008 12:53pm


podla vas otocene karty jednoducho vypadavaju z hry a je jedno ci si nechas kartu alebo zmenis kartu a tak ostanu len dve a pravdepodobnost ze jedna z nich je eso bude vzdy rovnaka a to 50% lenze v tomto pripade tie karty z hry nevypadavaju lebo ty nevies co je pod tou kartou co si si vybral a po vypadnuti jedneho zolika znamena ze ked zmenis tah tak sa ti sance zvysia Enourmous ma pravdu nechapem co na tom nechapete smile.gif

a to s tymi 100kartami je dobre vysvetlenie, 100kariet, vyberies jednu, 98 sa otoci a vsetky su zolici, co si myslite ze co skor bude eso ? ta karta ktoru ste trafili hned zo 100 alebo ta co ostala neodokryta a nevybrata

This post was edited by 1shot1kill on Jun 24 2008 12:53pm
Member
Posts: 30,306
Joined: Jan 18 2008
Gold: 130.00
Jun 26 2008 01:55pm
nechce sa mi to citat
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 26 2008 01:57pm
Quote (rybacie2 @ Thu, Jun 26 2008, 07:55pm)
nechce sa mi to citat


TAK VYPADNI TY CURAKU A NEPOSTUJ TAKOVE HOVNA MAMRDE !!!!!!!!!!!!!
Member
Posts: 25,366
Joined: Dec 27 2004
Gold: 399,657.00
Jun 26 2008 04:21pm
Na začátku je pravděpodobnost 1:3. Ať už jsou úvodní operace jakýkoliv, tak když ti zůstane 1 karta správná a 1 špatná, tak je pravděpodobnost vždycky 1:2. To, že si jednu vybereš a máš možnost přejít na druhou to rozhodně nijak nemění. A to, že původně byly 3 karty nehraje vůbec ale vůbec žádnou roli. Nicméně předpokládáš, že moderátor otočí jako prvního žulíka, což je pouze na 2/3. Teda pokud tě nešulí a nemá všechny žulíky ^^
Member
Posts: 1,493
Joined: Jul 6 2005
Gold: 689.00
Jun 26 2008 07:15pm
Quote (fifky-OVA @ Thu, 26 Jun 2008, 21:57)
TAK VYPADNI TY CURAKU A NEPOSTUJ TAKOVE HOVNA MAMRDE !!!!!!!!!!!!!


Heh, sem myslel, ze zrovna ty ses klidnej, vyrovnanej clobrda a ono hle smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 27 2008 12:10am
Quote (CarodeJ @ Fri, 27 Jun 2008, 03:15)
Heh, sem myslel, ze zrovna ty ses klidnej, vyrovnanej clobrda a ono hle smile.gif


ribacie je ale opravdu curak..
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 27 2008 12:16am
Quote (Karbec @ Fri, 27 Jun 2008, 07:10)
ribacie je ale opravdu curak..


NENI.. JE TO NOLIFER smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 27 2008 12:26am
Quote (hero_cz @ Fri, 27 Jun 2008, 08:16)
NENI.. JE TO NOLIFER smile.gif


to vysvvetluje vse.
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 27 2008 12:50am
Quote (hero_cz @ Fri, 27 Jun 2008, 07:16)
NENI.. JE TO NOLIFER smile.gif


proč nolifer.... dyť měl jenom dve 99, pár 9x.... to je normal ne? NEBO NE?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 27 2008 12:53am
Quote (st3pix @ Fri, 27 Jun 2008, 08:50)
proč nolifer.... dyť měl jenom dve 99, pár 9x.... to je normal ne? NEBO NE?


NE
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll