d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zajebanej Scammer > Co Mam Te´d Udělat
Prev123
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 22 2008 06:17am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 22 2008, 12:13pm)
a jaké ;D


myslim jako kouzla xD
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 22 2008 06:31am
njn jsem byl na jsp ve skole a tam je keyhook, moc pozdě jsem ho vypnul :/
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 22 2008 06:33am
Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 13:31)
njn jsem byl na jsp ve skole a tam je keyhook, moc pozdě jsem ho vypnul :/


RAPE.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 22 2008 06:52am
ze by nejaky dobry spoluzak byl na jspu ? biggrin.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2008 06:53am
Quote (undead_lord @ Sun, Jun 22 2008, 12:52pm)
ze by nejaky dobry spoluzak byl na jspu ? biggrin.gif


hah biggrin.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 22 2008 06:54am
Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 13:31)
njn jsem byl na jsp ve skole a tam je keyhook, moc pozdě jsem ho vypnul :/


ehm.... laugh.gif to nemyslis vazne ze ne? laugh.gif pro jednou aspon vidis ze takove rady jako "Snazte se chodit na jsp jenom z jednoho PC." nejsou k nicemu
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 22 2008 06:57am
Quote (MrReaper @ Sun, Jun 22 2008, 12:54pm)
ehm.... laugh.gif to nemyslis vazne ze ne? laugh.gif pro jednou aspon vidis ze takove rady jako "Snazte se chodit na jsp jenom z jednoho PC." nejsou k nicemu


wourly nebo udelej druhy acc a na ty si dej fg ( tak jako to delaji vsichni )
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Closed New Topic New Poll