Quote (Wourly @ Sun, 22 Jun 2008, 13:31)
njn jsem byl na jsp ve skole a tam je keyhook, moc pozdě jsem ho vypnul :/
ehm....

to nemyslis vazne ze ne?

pro jednou aspon vidis ze takove rady jako "Snazte se chodit na jsp jenom z jednoho PC." nejsou k nicemu