d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Propadl Sem > :(
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 20 2008 02:25pm
JA
TI
TO
FURT
RIKAM
NA
KANALE
TY
PICO
ZE
NA
TOM
MUZES
LEDA
PRODELAT
(VIZ)
HERO
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 20 2008 02:33pm
viz me...2.4k fg won....5.8k fg lost ~~
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 20 2008 02:36pm
Quote (st3pix @ Fri, 20 Jun 2008, 22:25)
JA
TI
TO
FURT
RIKAM
NA
KANALE
TY
PICO
ZE
NA
TOM
MUZES
LEDA
PRODELAT
(VIZ)
HERO


smile.gif sem zalud no sad.gif


Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 20 2008 02:40pm
Jeste rada..jestli si propadl RAFFLE...tak nikdy nelez k automatu...je to to same...
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 20 2008 02:43pm
Quote (ghetofu @ Fri, 20 Jun 2008, 22:40)
Jeste rada..jestli si propadl RAFFLE...tak nikdy nelez k automatu...je to to same...


hehe ja sem do rulety nacpal 200 a prohral sem a od ty doby sem na to nesach, je to opruz toto radsi nahazim do hourly biggrin.gif
Member
Posts: 3,432
Joined: Oct 1 2006
Gold: 13,500.00
Jun 20 2008 04:35pm
Current Pot: 27,551 Forum Gold

vsadil sem si ted 8 tiketu, kdyz minulou hodinu 2 nevysly biggrin.gif

This post was edited by Enormous on Jun 20 2008 04:55pm
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 20 2008 05:03pm
taky zase to všechno to prosázím mam 90fg muzu na tom jen vydělat biggrin.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 21 2008 03:19am
Quote (Lua @ Sat, 21 Jun 2008, 01:03)
taky zase to všechno to prosázím mam 90fg muzu na tom jen vydělat biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif slovo gemblera, taky sem si furt rikal ,, ty vole to musi vyjit" a ted je pres 350 fg v pici biggrin.gif
Member
Posts: 5,198
Joined: Feb 19 2007
Gold: 3.12
Jun 21 2008 10:57am
ja uz som na raffle gold in/out tipujem tak okolo 30-40k fgs smile.gif

ale aj ked som bol pred nedavnom vo velkom minuse, asi pred 2 tyzdnami som vyhral 2x 3,5k tak sa to vyrovnalo...teraz som v pluse asi 2-3k, ale furt podavam biggrin.gif

Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 21 2008 03:41pm
Quote (GoPlay @ Sat, 21 Jun 2008, 18:57)
ja uz som na raffle gold in/out tipujem tak okolo 30-40k fgs smile.gif

ale aj ked som bol pred nedavnom vo velkom minuse, asi pred 2 tyzdnami som vyhral 2x 3,5k tak sa to vyrovnalo...teraz som v pluse asi 2-3k, ale furt podavam biggrin.gif


good job biggrin.gif ja sem hold zkratka celkem smloula
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll