Quote (Specter_CmuK @ Tue, Jun 17 2008, 11:45am)
hm takze dnes to bude dnes v noci

zajtra rano ? alebo to je na dobrosrdecnosti b.net niggaz ?
v 6 rano sedam za počitač ! a nedostane mě odsud nic

možna přitelkyně

možna určitě ;d každopaně to bude zase d2 manie