d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hmmm Tak Reset Bude Az V 18:00 > +/- Par Hod
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Jun 17 2008 04:10am
nerikal sem to ? v 18:00 reset a v 0:00 open tak poklona wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 04:15am
Quote (Nipik @ Tue, Jun 17 2008, 11:10am)
nerikal sem to ? v 18:00 reset a v 0:00 open tak poklona wink.gif


těšite se ? smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 17 2008 04:34am
Quote (Nipik @ Tue, 17 Jun 2008, 12:10)
nerikal sem to ? v 18:00 reset a v 0:00 open tak poklona wink.gif


ne mlels neco o pulnoci 17. coz bylo ...
Member
Posts: 2,485
Joined: Oct 19 2005
Gold: 3,809.00
Jun 17 2008 04:35am
Quote (Runn3r @ Tue, Jun 17 2008, 11:15am)
těšite se ? smile.gif


Asi jo, jen ještě nevim jakej char rozjet....
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 17 2008 04:38am
ja jsem nadrzenej jak malej bobes smile.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 17 2008 04:40am
je to fake dneska to nebude :-D
Member
Posts: 2,378
Joined: Apr 4 2007
Gold: 1.75
Jun 17 2008 04:45am
hm takze dnes to bude dnes v noci icon_pointr.gif zajtra rano ? alebo to je na dobrosrdecnosti b.net niggaz ?
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 17 2008 04:50am
Quote (Specter_CmuK @ Tue, 17 Jun 2008, 11:45)
hm takze dnes to bude dnes v noci icon_pointr.gif zajtra rano ? alebo to je na dobrosrdecnosti b.net niggaz ?


nechme se prekvapit
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 17 2008 04:50am
Quote (Specter_CmuK @ Tue, Jun 17 2008, 11:45am)
hm takze dnes to bude dnes v noci  icon_pointr.gif zajtra rano ? alebo to je na dobrosrdecnosti b.net niggaz ?


v 6 rano sedam za počitač ! a nedostane mě odsud nic tongue.gif možna přitelkyně tongue.gif možna určitě ;d každopaně to bude zase d2 manie tongue.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 17 2008 04:54am
Quote (Runn3r @ Tue, 17 Jun 2008, 11:50)
v 6 rano sedam za počitač ! a nedostane mě odsud nic tongue.gif možna přitelkyně tongue.gif možna určitě ;d každopaně to bude zase d2 manie tongue.gif


kecas zasednes pustis bota a jdes chrnet..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll