d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nekdo Hcl ? > Parta "varlata Na Bidle"
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 16 2008 02:18pm
Quote (Karbec @ Mon, Jun 16 2008, 08:08pm)
kua .D
jdu se schovat, jsme ted s wourlem a vanysem na VT heart.gif


akorat ze nikdo nemluvi xD
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 16 2008 02:25pm
Quote (vanys @ Mon, 16 Jun 2008, 21:18)
akorat ze nikdo nemluvi xD


já tam jsem taky do píči
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll