Quote (otko @ Mon, 16 Jun 2008, 12:45)
kdo da so mnou partu?

ked uz je ten reset tak po veceroch by som mohol, ale:
- nesmie byt pekne, to budem vonku
- nesmie byt utorok, to potim zeleza, teda na 2 hodky urcite
- nesmie byt tento piatok, to idem do kina
- nesmie byt tato sobota, to idem na svatbu
Moze byt:
- stvrtok, to idem na 11:00 lekvarovi, od 14:00-16:00 zase mam nejaku aktivitu vonku
Este mas zaujem?