Quote (Rapyjer @ Sat, 14 Jun 2008, 00:07)
vouch
prvni postava na new ladder je nejlepsi imo sosna, pze mas tele zadarmo

ale ne light, pze ta bez infy je taky k nicemu a na mefovi skejsnes pekne dlouho (mozna ho ani s crap vybavou nekillnes)
toz java je asi shozena ze "stolu", takze soso, ale

lightka urcite ne ... fb/fo, nebo jen fire, nebo ... ?

btw

zapomnel jsem dodat ze hraju jen hc

.. proto furt melu o % rip
This post was edited by RatTSnakeCZ on Jun 13 2008 11:24pm