Quote (Sobcz @ Mon, Jun 16 2008, 03:14pm)
Quote (xLYNXx @ Mon, Jun 16 2008, 04:09pm)
Nemam
rad nic, kde neco desne rve, tzn. zadny diskosky, zadny koncerty, jsem
klidny clovek, vetsinou me najdete v nejake kulecnihove herne, do Prahy
na kulec moc nejezdim, ale kdyz uz, tak do herny na Balabušce nebo do
te velke u Vaclavaku. Samozrejme neopovrhnu klasickou ceskou hospudkou:) nebo slusnou restauraci s dobrym vinem
kolik že ti je ? 50 ?

víno, klid, bačkůrky, teplá polívčička ..

mno
ja taky nesnasim tyhle diskoteky atd.. je to tam hruza.. hlavne tam
nesnasim ty lidi.... normlani hospudka je daleko lepsi, kde je slyset
vlastniho slova.
I kdyz nekdy nejaky ten koncert je fine, ale chodit kazdej vikend na nej, nebo na diskoteku, takovy lidi fakt nechapu.
This post was edited by Sentinel4 on Jun 16 2008 09:18am