d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prazske Kluby
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 16 2008 07:20am
Quote (Killer111 @ Mon, Jun 16 2008, 02:16pm)
ten
vstup bych ještě zkousl ale pít tam drinky za 150+ pivo za 80 to by moc
velká kalba pro mě nebyla, i když není problém pro mě utratit 1k za
večer


ještě sem si vzpomněl Karlovy lázně docela gut klab


Tam teď pracuje kamoška tongue.gif A řiakal že to tam je šilene smile.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 16 2008 09:09am
Quote (Runn3r @ Sun, Jun 15 2008, 06:42pm)
Kam chodi ostatní kalit ?smile.gif


Nemam rad nic, kde neco desne rve, tzn. zadny diskosky, zadny koncerty, jsem klidny clovek, vetsinou me najdete v nejake kulecnihove herne, do Prahy na kulec moc nejezdim, ale kdyz uz, tak do herny na Balabušce nebo do te velke u Vaclavaku. Samozrejme neopovrhnu klasickou ceskou hospudkou smile.gif nebo slusnou restauraci s dobrym vinem
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 16 2008 09:14am
Quote (xLYNXx @ Mon, Jun 16 2008, 04:09pm)
Nemam rad nic, kde neco desne rve, tzn. zadny diskosky, zadny koncerty, jsem klidny clovek, vetsinou me najdete v nejake kulecnihove herne, do Prahy na kulec moc nejezdim, ale kdyz uz, tak do herny na Balabušce nebo do te velke u Vaclavaku. Samozrejme neopovrhnu klasickou ceskou hospudkou smile.gif nebo slusnou restauraci s dobrym vinem


kolik že ti je ? 50 ? biggrin.gif víno, klid, bačkůrky, teplá polívčička .. rofl.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 16 2008 09:17am
Quote (Sobcz @ Mon, Jun 16 2008, 03:14pm)
kolik že ti je ? 50 ? biggrin.gif víno, klid, bačkůrky, teplá polívčička .. rofl.gif


ich bin eine discoschlampe
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
Jun 16 2008 09:17am
Quote (Sobcz @ Mon, Jun 16 2008, 03:14pm)
Quote (xLYNXx @ Mon, Jun 16 2008, 04:09pm)
Nemam
rad nic, kde neco desne rve, tzn. zadny diskosky, zadny koncerty, jsem
klidny clovek, vetsinou me najdete v nejake kulecnihove herne, do Prahy
na kulec moc nejezdim, ale kdyz uz, tak do herny na Balabušce nebo do
te velke u Vaclavaku. Samozrejme neopovrhnu klasickou ceskou hospudkou:) nebo slusnou restauraci s dobrym vinem


kolik že ti je ? 50 ? biggrin.gif víno, klid, bačkůrky, teplá polívčička .. rofl.gif


mno
ja taky nesnasim tyhle diskoteky atd.. je to tam hruza.. hlavne tam
nesnasim ty lidi.... normlani hospudka je daleko lepsi, kde je slyset
vlastniho slova.


I kdyz nekdy nejaky ten koncert je fine, ale chodit kazdej vikend na nej, nebo na diskoteku, takovy lidi fakt nechapu.

This post was edited by Sentinel4 on Jun 16 2008 09:18am
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 16 2008 09:19am
Quote (Sobcz @ Mon, 16 Jun 2008, 17:14)
kolik že ti je ? 50 ? biggrin.gif víno, klid, bačkůrky, teplá polívčička .. rofl.gif


to vis sex, drogy a rock neni v mode.
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 16 2008 09:23am
Quote (Sentinel4 @ Mon, 16 Jun 2008, 16:17)
mno
ja taky nesnasim tyhle diskoteky atd.. je to tam hruza.. hlavne tam
nesnasim ty lidi.... normlani hospudka je daleko lepsi, kde je slyset
vlastniho slova.


I kdyz nekdy nejaky ten koncert je fine, ale chodit kazdej vikend na nej, nebo na diskoteku, takovy lidi fakt nechapu.


hi

Quote (Leri @ Mon, 16 Jun 2008, 16:17)
ich bin eine discoschlampe


WORD
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 16 2008 09:23am
Quote (EGY @ Mon, Jun 16 2008, 04:19pm)
to vis sex, drogy a rock neni v mode.


jo to bych se hádal rofl.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 16 2008 09:24am
Quote (EGY @ Mon, 16 Jun 2008, 16:19)
to vis sex, drogy a rock neni v mode.


ano dnes uz je pouze sex, drugz and tecktonik :>
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 16 2008 10:22am
Quote (unknown_spirit @ Mon, Jun 16 2008, 03:24pm)
ano dnes uz je pouze sex, drugz and tecktonik :>


rofl

pokud jdes na diskosku jen proto, aby sis uzil sexu, tak jsi blazen a v prazskejch diskotekach na 100% blazen, mozna kdyz chces chytit nejakej ten virus HIV. ... Jen si uzivejte, navic holka, ktery by s vama sla hned v ten den co ji ta sbalite nebude zrovna asi nejakej stalej typ, se kterou byste mohli prochazet zivotem... mozna se pletu, ale tyhle akce jsou vetsinou o nezavaznem sexu jak v 60 letech, kdy se HIV rozsirilo nejvice. Pokud si nekdo mysli, ze by je nejaka sprcka mohla uchranit, tak jen mohu podotknout, ze podle testu s 1000 manzelskymi pary, kdy se testovala ucinost kondomu otehotnelo 50 paru. Nechutne cislo pokud vite, ze spermie je 100x vetsi nez HIV .... uprimnou soustrast ... biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll