☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev
1
2
3
4
5
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1477
Replies: 69
Track Topic
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#21
Jun 13 2008 12:14am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 07:13)
taky je drive doma, stejne jako ja, sob, egy, okpak
v kolik ? JA JSEM DOMA KOLEM 16:15-25
Leri
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold
:
10,492.50
#22
Jun 13 2008 12:20am
ve 3
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#23
Jun 13 2008 12:21am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 07:20)
ve 3
xD nak brzo^^
Sobcz
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold
:
10,388.99
#24
Jun 13 2008 12:23am
já teď doma skoro nejsem ..
pořád někde lítám ... ale za zábavou
Wourly
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold
:
10.11
#25
Jun 13 2008 01:05am
tak doufam ze ty prijimacky nehacknes a nebudes dupovat spravne odpovedi :/
cheaty ofc taky ne a bez fc!
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#26
Jun 13 2008 01:12am
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé
Log_in
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
0.00
#27
Jun 13 2008 01:18am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:12)
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé
tak tohle se fakt neda zavidet
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#28
Jun 13 2008 01:22am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 08:12)
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé
to je mi te fakt moc lido
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#29
Jun 13 2008 02:10am
asi tady dneska usnu
a přitom mám tolik práce, že nevím co dřív... Ale absolutně se mi nechce.... xD Jo holt... To je to ponocování na dia xD
hero_cz
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,500.00
#30
Jun 13 2008 02:13am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:10)
asi tady dneska usnu
a přitom mám tolik práce, že nevím co dřív... Ale absolutně se mi nechce.... xD Jo holt... To je to ponocování na dia xD
tak to zatahni a jdi domu
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
7
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact