d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Zitra Budu Delat Prijimacky Na Vysokou > Drzte Mi Koule
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 12:14am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 07:13)
taky je drive doma, stejne jako ja, sob, egy, okpak


v kolik ? JA JSEM DOMA KOLEM 16:15-25
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 13 2008 12:20am
ve 3
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 12:21am
Quote (Leri @ Fri, 13 Jun 2008, 07:20)
ve 3


xD nak brzo^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 13 2008 12:23am
já teď doma skoro nejsem .. smile.gif pořád někde lítám ... ale za zábavou biggrin.gif
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 13 2008 01:05am
tak doufam ze ty prijimacky nehacknes a nebudes dupovat spravne odpovedi :/
cheaty ofc taky ne a bez fc!
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 13 2008 01:12am
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé cry3.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 13 2008 01:18am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:12)
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé cry3.gif


tak tohle se fakt neda zavidet sad.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 01:22am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 08:12)
Já se dostanu z práce každý den až kolem páté - když mám štěstí. No a když ne, tak jsem běžně doma až kolem půl sedmé cry3.gif


to je mi te fakt moc lido cry3.gif
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Jun 13 2008 02:10am
asi tady dneska usnu sad.gif a přitom mám tolik práce, že nevím co dřív... Ale absolutně se mi nechce.... xD Jo holt... To je to ponocování na dia xD
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 13 2008 02:13am
Quote (Enigmma @ Fri, 13 Jun 2008, 09:10)
asi tady dneska usnu sad.gif a přitom mám tolik práce, že nevím co dřív... Ale absolutně se mi nechce.... xD Jo holt... To je to ponocování na dia xD


tak to zatahni a jdi domu smile.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll