d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Nezacnete Nekdo Na New Ladder Hrat Classic ? > .
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 12 2008 05:24am
zas jsou veci drazsi ale tj jedno smile.gif

ale TP_UPku budes mit na hc ne ?

jestli na sc tak rekni prodam ti pak par itemz




for undead lord: ja na classic proste zacal a nehodlam to menit smile.gif
lod duely ti teda pomlouvat nebudu, taky jsou zajimave, ale proste classic me bavi vic smile.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 12 2008 10:43am
já lidem classic neberu, já budu dělat jen classic rusherku. osobně mě classic vůbec neláká, vůbec se nevyznám v itemech v těch rare.
Member
Posts: 3,375
Joined: May 31 2007
Gold: 1,927.00
Jun 12 2008 11:02am
mozna pak az nasbiras nejaky pekny itemz for me tak zacnu biggrin.gif teda aspon zkusim..
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Jun 12 2008 11:09am
Quote (hero_cz @ Thu, 12 Jun 2008, 08:41)
akorat tam nejsou charmi o to je to lehci smile.gif


o to je to tezsi, protoze kazdej tam muze mit vicemene rovnocenej equip

Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 12 2008 12:18pm
Quote (pugacov @ Thu, 12 Jun 2008, 18:09)
o to je to tezsi, protoze kazdej tam muze mit vicemene rovnocenej equip


neprijde mi moc rovnocenny, kdyz fohera nejde absorbovat a je tezke mit dostatek stacked res s normalnimi veci
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 12 2008 12:23pm
právě classic mi přijde absolutně nerovnocenej když tam sou skoro jen rare itamz, každej itam jinej
na lodu má každej eni, hoto atd.
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 12 2008 12:45pm
Quote (bartjoker @ Thu, Jun 12 2008, 05:02pm)
mozna pak az nasbiras nejaky pekny itemz for me tak zacnu biggrin.gif teda aspon zkusim..


ok něco ti schovám smile.gif





jo jinak právě classic je good že má každej věci co nemá nikdo jinej, unique se moc nepoužívaj a tak těžký dostat resi není když je nedostatek tak si prostě udělám štít s 3 pdiamantama
měl by jsi mít aspoń dual res itemy
BvS a podle mě i BvA potřebuje 3 res
a sosně se to taky velice hodí smile.gif

This post was edited by Wourly on Jun 12 2008 12:46pm
Member
Posts: 578
Joined: May 27 2008
Gold: 21.01
Jun 14 2008 02:51pm
Mozno je to len moj osobny nazor,ale asi preto Blizzard spravil LoD aby sa ludia museli trapit s ''classicom'' o nicom pretmety o nicom xp, o nicom...sorry
take it easy < <
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 14 2008 03:12pm
Quote (Esantin @ Thu, 12 Jun 2008, 20:23)
právě classic mi přijde absolutně nerovnocenej když tam sou skoro jen rare itamz, každej itam jinej
na lodu má každej eni, hoto atd.


no prave ze ma kazdej stejny veci tak o cem to je?
v classicu si musis hledat svoje a nebo nebudes mit nic .)
Member
Posts: 45,748
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Jun 14 2008 03:32pm
Quote (Log_in @ Sat, 14 Jun 2008, 22:12)
no prave ze ma kazdej stejny veci tak o cem to je?
v classicu si musis hledat svoje a nebo nebudes mit nic .)


v klasiku muzes mit taky stejny veci

death belt, nagelring, silk, atd...

v lodu mas taky podobne veci akorat ve vetsim meritku. Vsude se daji najit "jedinecne" veci a "bezne dostupne" veci

Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll