d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Ja > Neco O Mne
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 10 2008 11:24am
Quote (EGY @ Tue, 10 Jun 2008, 18:43)
To je mi tě líto :/


jsi curak?

Quote (st3pix @ Tue, 10 Jun 2008, 18:56)
PYČO A MĚ JSI TAM ANI NENAPSAL.

UTTER

FAIL

U

DIE


rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 10 2008 11:37am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 10 2008, 05:24pm)
jsi curak?


do Dalíka se nenavážej!!

This post was edited by Lua on Jun 10 2008 11:37am
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 10 2008 11:52am
Quote (Mbro @ Tue, Jun 10 2008, 03:05pm)
Takze acc Na Europe mam Bmro.  nerad cheatuju hackuju nebo botuju nepouzivam mh!! rolleyes.gif
MOje dobry kamosi Sou Mansda Titusss James_coole a spousta dalsich
Hraju Scl hc neumim ale chcu se naucit :-)
Menuju se Jakub Juracka
Prezdivka:Dzury,pinda
Bydlym:v Pv=Prostejov
                                                     
                                              JEDE JEDE DODAVKA VEZE LAMY NA JATKA biggrin.gif:D


a uz ma FGS ^^
a to ma 6 post a jinak vitej mas me mezi kamosema ale ja te neznam biggrin.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 10 2008 11:58am
Quote (Lua @ Tue, 10 Jun 2008, 17:57)
třeba nestojíš za zmínku laugh.gif


lua měl by ses podívat co tam napsal o tobě... možná že bych měl být spokojenej s tím že tam nejsem když se tak dívám na to, co tam máš ty biggrin.gif:D:D:
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 10 2008 12:02pm
Quote (Sobcz @ Tue, Jun 10 2008, 04:19pm)
a ty si dítě země co nosí vlasy po pás, kulátý brejličky, žere jen kořínky a zpívá krásné písně o míru a o lásce wink.gif


vouch thats true...

a jinak napsal jsem lidi co postovali v topicu a nebo opravdu stoji za zminku tudiz jsou slavni...(napr. SOBcz = emo ...)
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 10 2008 12:47pm
Quote (Mbro @ Tue, Jun 10 2008, 02:05pm)
Takze acc Na Europe mam Bmro.  nerad cheatuju hackuju nebo botuju nepouzivam mh!! rolleyes.gif
MOje dobry kamosi Sou Mansda Titusss James_coole a spousta dalsich
Hraju Scl hc neumim ale chcu se naucit :-)
Menuju se Jakub Juracka
Prezdivka:Dzury,pinda
Bydlym:v Pv=Prostejov
                                                     
                                              JEDE JEDE DODAVKA VEZE LAMY NA JATKA biggrin.gif:D


dalsi scammer zavital na jsp
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jun 10 2008 01:03pm
Quote (ghetofu @ Tue, 10 Jun 2008, 16:09)
Rada pro tebe...Sob je EMO...HERO_CZ je no lifer...KARBEC je spamer....Lua je pvp noob....Vanys je Karbcuv vlezdoprdelkar spamer smile.gif ...Pindour je gosu pvp smile.gif ...jen ja jsem ja biggrin.gif Jinak vitej.


kdo je pindour?
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 10 2008 01:05pm
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 10 2008, 07:03pm)
kdo je pindour?


nakej random nevim ..
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 10 2008 01:05pm
Quote (undead_lord @ Tue, Jun 10 2008, 08:03pm)
kdo je pindour?


ofc you are THE BEST PVP
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jun 10 2008 01:06pm
Quote (ghetofu @ Tue, 10 Jun 2008, 20:05)
ofc you are THE BEST PVP


THANKSSSSSSSS

Donate is COMING
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll