d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jakto Ze Mam Najednou Vysoky Ping? > Pojdte Mi Poradit Pindourove
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 8 2008 04:21am
Quote (undead_lord @ Sun, 8 Jun 2008, 10:52)
jsem vedel ze reknes neco takoveho rofl.gif

ty jses taky "IT" tak mi porad
nebo taky vis howno? biggrin.gif


Jedinej kdo tu vi hovno jsi ty.. ale uz mozna vim proc. Vetsina z techdle veci je z praxe a ne ze skoly..

1) ten kdo je s tebou na stejnym routeru je jedno at uz je na wifi nebo ne.. ale jde o to jak moc spojeni jde od neho, pak je mozny ze to stavajici tvoje pripojeni nestiha proto jednoduse nektery packety zahazuje -> packet loss = vyssi ping, pokud se navaze na dalsi packet.. jinak connection down
2) rikat v dnesni dobe ze nemam zadny viry ani zadnej spyware si dnes muze dovolit rikat linuxant, kterej nema zadne pripojeni k internetu a pouziva pouze oficialni instalacni cd/dvd smile.gif
3) to ze mas pouze win firewall je dalsi z tvejch chyb... proc nepouzivat aspon eseta kterej je v ramci bussiness packu i s nodem.., zkus si vypsat "netstat -a" pokud tam vidis spojeni ktery navazany tebou nejsou nebo o nich nevis, najdes problem..

edit: a kdybys nebyl krypl napadne te jednoducha vec.. google > you

This post was edited by unknown_spirit on Jun 8 2008 04:23am
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 8 2008 04:28am
Klasickými příklady “počitačoveho odbornika” jsou:

* synek od suseda, co se v tych softverach a v tym počitaču furt vrta (překlad: přetaktovává procesor)
* synek od kolegy v robotě, co u teho furt sedi (překlad: paří nějakou super pařbu)
* kchul frajer, starej mojí ségry, kterej dělá v Datartu u počítačů (předtím doplňoval regály v Tescu, ale protože má nagelované vlasy, tváří se nadutě, nosí hustý voblečení a umí zapnout počítač, je pro Datart nepřekonatelný borec. Viz níže: „zkušený specialista“)
* každý, kdo jednou v životě přeinstaloval Windows a teď si myslí, že je King
* vlastně kterýkoli můj známý, co má počítač o tři dny déle než já
Member
Posts: 45,747
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,085.88
Jun 8 2008 04:42am
Quote (unknown_spirit @ Sun, 8 Jun 2008, 11:21)
Jedinej kdo tu vi hovno jsi ty.. ale uz mozna vim proc. Vetsina z techdle veci je z praxe a ne ze skoly..

1) ten kdo je s tebou na stejnym routeru je jedno at uz je na wifi nebo ne.. ale jde o to jak moc spojeni jde od neho, pak je mozny ze to stavajici tvoje pripojeni nestiha proto jednoduse nektery packety zahazuje -> packet loss = vyssi ping, pokud se navaze na dalsi packet.. jinak connection down
2) rikat v dnesni dobe ze nemam zadny viry ani zadnej spyware si dnes muze dovolit rikat linuxant, kterej nema zadne pripojeni k internetu a pouziva pouze oficialni instalacni cd/dvd smile.gif
3) to ze mas pouze win firewall je dalsi z tvejch chyb... proc nepouzivat aspon eseta kterej je v ramci bussiness packu i s nodem.., zkus si vypsat "netstat -a" pokud tam vidis spojeni ktery navazany tebou nejsou nebo o nich nevis, najdes problem..

edit: a kdybys nebyl krypl napadne te jednoducha vec.. google > you


dik, zes mi nerekl nic noveho
uz tu prosim te nepis, kdyz vsechno co umis je rict hledej si to nebo ze vedi hovno. Cau
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 8 2008 04:46am
protoze ses moc tlusty prase
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Jun 8 2008 04:51am
Quote (undead_lord @ Sun, 8 Jun 2008, 11:42)
dik, zes mi nerekl nic noveho
uz tu prosim te nepis, kdyz vsechno co umis je rict hledej si to nebo ze vedi hovno. Cau


Ahoj
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 8 2008 05:46am
sry neco jsem zkousel, ted by to melo byt ok.
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 8 2008 05:47am
Quote (Karbec @ Sun, Jun 8 2008, 11:46am)
sry neco jsem zkousel, ted by to melo byt ok.


T_T
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 8 2008 06:06am
Quote (Karbec @ Sun, 8 Jun 2008, 12:46)
sry neco jsem zkousel, ted by to melo byt ok.


ORLY?
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 8 2008 06:39am
Quote (Esantin @ Sun, 8 Jun 2008, 14:06)
ORLY?


YA RLY
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Jun 8 2008 07:17am
Quote (Karbec @ Sun, 8 Jun 2008, 13:39)
YA RLY


btw proč seš v tom crap guildu?
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll