d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hadanka > Jojo
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 6 2008 05:55am
Quote (Shif7y @ Fri, 6 Jun 2008, 13:38)


ty jses fakt kreten co?
este sign ukradne..
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2008 07:06am
Quote (Karbec @ Fri, 6 Jun 2008, 13:55)
ty jses fakt kreten co?
este sign ukradne..


Hadanka dancinglock.gif


Ty kecy si muzes nechat na nekoho jineho.Pukud mas nejake osobni problemy a musis je ventilovat na jine,kosmonosy jsou pro tebe jasna volba
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 6 2008 07:30am
Quote (Shif7y @ Fri, 6 Jun 2008, 14:06)
Hadanka  dancinglock.gif


Ty kecy si muzes nechat na nekoho jineho.Pukud mas nejake osobni problemy a musis je ventilovat na jine,kosmonosy jsou pro tebe jasna volba


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=221369

niekto si dal namahu v skicare vid biggrin.gif rofl.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 6 2008 07:43am
Quote (Shif7y @ Fri, Jun 6 2008, 02:06pm)
Hadanka dancinglock.gif


Ty kecy si muzes nechat na nekoho jineho.Pukud mas nejake osobni problemy a musis je ventilovat na jine,kosmonosy jsou pro tebe jasna volba


pička zlodějská... nemyslím ten sig..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 6 2008 07:46am
Quote (Shif7y @ Fri, Jun 6 2008, 02:06pm)
Hadanka  dancinglock.gif


Ty kecy si muzes nechat na nekoho jineho.Pukud mas nejake osobni problemy a musis je ventilovat na jine,kosmonosy jsou pro tebe jasna volba


možná by sis měl vzpomenout na IQaka .. fu-me @ jsp .. nebo jak to je..
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 6 2008 08:12am
Quote (Shif7y @ Fri, 6 Jun 2008, 15:06)
Hadanka  dancinglock.gif


Ty kecy si muzes nechat na nekoho jineho.Pukud mas nejake osobni problemy a musis je ventilovat na jine,kosmonosy jsou pro tebe jasna volba


MOZNA BY SIS MOHL VZPOMENOUT N SCS CO JSI ME UKRADL
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 6 2008 08:32am
Quote (Wourly @ Thu, Jun 5 2008, 05:36pm)
zajdeš za tim kámošem, zamkneš si to a pošleš...ez biggrin.gif


nevim co se furt řeší, už jsem to říkal :/
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 6 2008 09:26am
no tyvole to je ale kůrva!
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
Jun 6 2008 09:43am
Quote (Leri @ Fri, 6 Jun 2008, 16:26)
no tyvole to je ale kůrva!


Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 6 2008 12:27pm
Quote (Karbec @ Fri, 6 Jun 2008, 16:12)
MOZNA BY SIS MOHL VZPOMENOUT N SCS CO JSI ME UKRADL


jo ? pripomen mi to ze si nevzpominam . ja sem nekdy od tebe vedel tvy hesla ? hm ze nevim.a iqho nebudu resit protoze to nebyl muj boj.jen si nasel cloveka na koho to shodit
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll