d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Je Léto, Venku Krásně > Koukejte Vylézt Vod Kompů
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 3 2008 06:09pm
klidne muzem, 12.6. jsem v praglu na prijimackach tak nekdy potom
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 3 2008 09:18pm
Quote (Killer111 @ Tue, 3 Jun 2008, 23:52)
ty tu ještě seš  ?biggrin.gif


hehe. nj estě tu straším smile.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 3 2008 09:30pm
Quote (Kebs @ Tue, Jun 3 2008, 09:39pm)
hmm rada bych se kvam podivala a posedela protoze bych se musela smat jak se bavite ..... ja nasel fcr/Fhr ring .......


to dite je totalni luuuzr
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Jun 4 2008 12:02am
Quote (DJVibrejtr @ Wed, 4 Jun 2008, 00:37)
ona nasel? nedonatoval "ji" tu nekdo protoze je to holka? ohmy.gif


asi je, je to zmrd s pindikem!! to na nas zkousi..
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 4 2008 12:42am
Quote (hero_cz @ Wed, 4 Jun 2008, 08:02)
asi je, je to zmrd s pindikem!! to na nas zkousi..


nerikal sem to celou dobu? ale kdo by bral vazne curaka s 4xx postama tongue.gif

This post was edited by Log_in on Jun 4 2008 12:44am
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,695.88
Jun 4 2008 02:30am
Quote (Kebs @ Tue, 3 Jun 2008, 22:39)
hmm rada bych se kvam podivala a posedela protoze bych se musela smat jak se bavite ..... ja nasel fcr/Fhr ring .......


Quote (DJVibrejtr @ Wed, 4 Jun 2008, 00:37)
ona nasel? nedonatoval "ji" tu nekdo protoze je to holka? ohmy.gif


myslel/a tim jako, ze se tam lidi budou povidat typu, "ja jsem nasel tohle, ty tamto" ...

jinak jestli je kebs holka nebo kluk mi je u prdele, tak si ho/ ji proste nevsimejte

i kdyby to byla holka, tak stejne neni hezka smile.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 4 2008 02:48am
Notak kluci .... kdo by se zúčastnil ? tongue.gif
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 4 2008 04:13am
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 4 2008, 09:48am)
Notak kluci .... kdo by se zúčastnil ? tongue.gif


já bych šel kdyby tam byla jen elita, ne nějaký noobové
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 4 2008 05:23am
Quote (Sobcz @ Wed, Jun 4 2008, 08:48am)
Notak kluci .... kdo by se zúčastnil ? tongue.gif


podle toho, kde by to bylo, ne aby to bylo nekde u tvyho bytu, abyses taky kapku prosel.....

jinak autem by to nebylo asi moc dobre prijet, ze ? biggrin.gif pocitam, ze jste desni alkoholici a ja urcite nezustanu pozadu biggrin.gif tongue.gif


e: A nebudte na Kebs zli, ikdyby to na nas jen hrala, tak co,a kdyz ne, tak byste byli nakonec radi, ze prijde na srazek nejaka holka.

jestli je to foto opravdu jeji, tak se mi libi, ale dokud ji neuvidim ..... biggrin.gif

This post was edited by xLYNXx on Jun 4 2008 05:34am
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 4 2008 05:51am
Quote (Sobcz @ Wed, 4 Jun 2008, 10:48)
Notak kluci .... kdo by se zúčastnil ? tongue.gif


vanys jde.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll