Quote (Sobcz @ Wed, Jun 4 2008, 08:48am)
Notak kluci .... kdo by se zúčastnil ?

podle toho, kde by to bylo, ne aby to bylo nekde u tvyho bytu, abyses taky kapku prosel.....
jinak autem by to nebylo asi moc dobre prijet, ze ?

pocitam, ze jste desni alkoholici a ja urcite nezustanu pozadu

e: A nebudte na Kebs zli, ikdyby to na nas jen hrala, tak co,a kdyz ne, tak byste byli nakonec radi, ze prijde na srazek nejaka holka.
jestli je to foto opravdu jeji, tak se mi libi, ale dokud ji neuvidim .....
This post was edited by xLYNXx on Jun 4 2008 05:34am