d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > New Ladder > Kdy ?
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 2 2008 11:29pm
Quote (st3pix @ Tue, 3 Jun 2008, 06:39)
Nemáš to jedno, jestli bude novej ladder nebo ne? Stejně budeš za tři dny po restartu vidět paladiny s enigmama a hotama


moje slova..
restart je picovina.. vzdy na nem prodelam happy.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Jun 2 2008 11:35pm
Quote (Karbec @ Tue, 3 Jun 2008, 06:29)
moje slova..
restart je picovina.. vzdy na nem prodelam happy.gif


no to se teda docela hlupak biggrin.gif
ja se na restart naopak nemuzu dockat, pze na nem poradne vydelam tongue.gif
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 2 2008 11:47pm
Quote (Rapyjer @ Tue, 3 Jun 2008, 07:35)
no to se teda docela hlupak biggrin.gif
ja se na restart naopak nemuzu dockat, pze na nem poradne vydelam tongue.gif


asi tak ja si poridim jeste tak 2 pocitace a zapnu vsechny boty co sezenu a pak tu budu nejbohatsi lama MUHAHA rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 2 2008 11:47pm
Quote (Rapyjer @ Tue, 3 Jun 2008, 06:35)
no to se teda docela hlupak biggrin.gif
ja se na restart naopak nemuzu dockat, pze na nem poradne vydelam tongue.gif


ja na nem vzdy prodelal sad.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 3 2008 12:09am
Quote (Rapyjer @ Tue, Jun 3 2008, 06:35am)
no to se teda docela hlupak biggrin.gif
ja se na restart naopak nemuzu dockat, pze na nem poradne vydelam tongue.gif


este ze se dycky rad rozdelis smile.gif))
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2008 12:37am
Quote (st3pix @ Tue, Jun 3 2008, 05:39am)
Nemáš to jedno, jestli bude novej ladder nebo ne? Stejně budeš za tři dny po restartu vidět paladiny s enigmama a hotama


jo no ale enigma tak za 6000 fg hoto mozna za 2000 fg

Quote (Log_in @ Tue, Jun 3 2008, 06:47am)
asi tak ja si poridim jeste tak 2 pocitace a zapnu vsechny boty co sezenu a pak tu budu nejbohatsi lama MUHAHA rofl.gif rofl.gif


mozna budes mit do 2 dnu ban urcite ti nekdo posle safe bota... MACHRE
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 3 2008 01:28am
Quote (sapier @ Tue, 3 Jun 2008, 07:37)
mozna budes mit do 2 dnu ban urcite ti nekdo posle safe bota... MACHRE


on si ho sam napise on je to cheater!
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 3 2008 01:40am
az si sezenu 5 classic cd keys a dostanu druhej lepsi PC, tak at zacne ladder
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Jun 3 2008 01:48am
Quote (Wourly @ Tue, 3 Jun 2008, 08:40)
az si sezenu 5 classic cd keys a dostanu druhej lepsi PC, tak at zacne ladder


nedostanes a nesezenes pac jsi byl cely rok moc zlobivej kluk! dostanes maximalne cerne uhli! A PYTEL BRAMBOR!
Member
Posts: 3,421
Joined: Oct 9 2007
Gold: 10.11
Jun 3 2008 01:49am
Quote (hero_cz @ Tue, Jun 3 2008, 07:48am)
nedostanes a nesezenes pac jsi byl cely rok moc zlobivej kluk! dostanes maximalne cerne uhli! A PYTEL BRAMBOR!


ale tak cerny uhli neni tak spatny kdyz clovek dostane prujem
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234515Next
Add Reply New Topic New Poll