d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo Mi Udela Peknej Sign? :) > Mno ...
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2008 07:08am
Quote (xLYNXx @ Tue, 3 Jun 2008, 13:50)
jj, ale az ze mne bude uznavany malir, tak muze byt rad, ze jsem mu udelal sig zadara, jelikoz ho pak bude moci prodat za par mil kc biggrin.gif pokud mu ovsem poslu original postou biggrin.gif tongue.gif


moc banickoj never, krade sigy.. ten co ma taky ukradl
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 3 2008 07:19am
Quote (Kebs @ Tue, 3 Jun 2008, 14:46)
Klidně ti jeden dám zadara chceš třeba tenhle?? dělala jsem ho sama <IMG alt="" src="http://img144.imageshack.us/img144/7664/gbalamy2bj5.jpg">


tak te asi nechtel lehce zabit no a napsal ze se boji a by si dal pokoj a uz prosimte prestan s tim ze si holka dneska si asi 5x napsal "ja sem tam byl" "ja sem s nima duelil "atd.. to uz nebudou jen preklepy ze?
Member
Posts: 7,270
Joined: Jan 12 2008
Gold: 2,227.00
Jun 3 2008 07:41am
Quote (Log_in @ Tue, Jun 3 2008, 02:19pm)
tak te asi nechtel lehce zabit no a napsal ze se boji a by si dal pokoj a uz prosimte prestan s tim ze si holka dneska si asi 5x napsal "ja sem tam byl" "ja sem s nima duelil "atd.. to uz nebudou jen preklepy ze?


rikas ze mas Screeny tak to sem hod! --icon_pointr.gif rada bych vydela svoje muzske psani!!!!
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2008 07:44am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 3 2008, 02:08pm)
moc banickoj never, krade sigy.. ten co ma taky ukradl


nj tak ja uz ho dam pryc kdyz to tak prozivas mi se akorat nechtelo ho davat pryc bo mam v pici nejake jsp biggrin.gif

e: tak ne uz se mi zas nechce

This post was edited by sapier on Jun 3 2008 07:45am
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Jun 3 2008 07:48am
Quote (sapier @ Tue, Jun 3 2008, 01:44pm)
nj tak ja uz ho dam pryc kdyz to tak prozivas mi se akorat nechtelo ho davat pryc bo mam v pici nejake jsp biggrin.gif

e: tak ne uz se mi zas nechce


v pici jsp to sem jeste neslysel
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Jun 3 2008 08:06am
Quote (Karbec @ Tue, Jun 3 2008, 01:08pm)
moc banickoj never, krade sigy.. ten co ma taky ukradl


stejne je jeho sig hnusnej biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 3 2008 11:09am
Quote (xLYNXx @ Tue, Jun 3 2008, 03:06pm)
stejne je jeho sig hnusnej biggrin.gif


jn delal ho karbec
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Jun 3 2008 01:36pm
Quote (sapier @ Tue, 3 Jun 2008, 15:44)
nj tak ja uz ho dam pryc kdyz to tak prozivas mi se akorat nechtelo ho davat pryc bo mam v pici nejake jsp biggrin.gif

e: tak ne uz se mi zas nechce


neprozivam lamo, jde o to ze jsem ho mezitim prodal ~~

takze tu mate 2 signy.. stejny ~~
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 3 2008 01:37pm
ja
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 139,195.88
Jun 3 2008 01:46pm
Quote (Karbec @ Tue, 3 Jun 2008, 20:36)
neprozivam lamo, jde o to ze jsem ho mezitim prodal ~~

takze tu mate 2 signy.. stejny ~~


omg tak budou mit oba stejny signy...

se z toho prece neposerou ...
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234510Next
Add Reply New Topic New Poll