Quote (Log_in @ Tue, Jun 3 2008, 02:19pm)
tak te asi nechtel lehce zabit no a napsal ze se boji a by si dal pokoj a uz prosimte prestan s tim ze si holka dneska si asi 5x napsal "ja sem tam byl" "ja sem s nima duelil "atd.. to uz nebudou jen preklepy ze?
rikas ze mas Screeny tak to sem hod! --

rada bych vydela svoje muzske psani!!!!