[QUOTE=Black_WoH,Sun, Jun 1 2008, 07:46am]<DIV class=quote1>Quote (Sobcz @ Sat, May 31 2008, 09:43pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->fakan. ^^[/QUOTE]
u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo

a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej
ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh[/QUOTE]
Jestli umřes, tak mi zavolej na mobil jo?