d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Prazdniny! > Co Pak Budete Delat O Prazdkach?
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Jun 1 2008 12:46am
Quote (Sobcz @ Sat, May 31 2008, 09:43pm)
fakan. ^^


u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo biggrin.gif a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej biggrin.gif

ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Jun 1 2008 12:57am
[QUOTE=Black_WoH,Sun, Jun 1 2008, 07:46am]<DIV class=quote1>Quote (Sobcz @ Sat, May 31 2008, 09:43pm)</DIV>
<DIV class=quote2><!--QuoteEBegin-->fakan. ^^[/QUOTE]

u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo biggrin.gif a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej biggrin.gif

ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh[/QUOTE]

Jestli umřes, tak mi zavolej na mobil jo?
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 1 2008 01:18am
Quote (Black_WoH @ Sun, Jun 1 2008, 07:46am)
u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo biggrin.gif a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej biggrin.gif

ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh


ty sny ti dávaj dost zabrat rofl.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Jun 1 2008 01:46am
Quote (Black_WoH @ Sun, 1 Jun 2008, 07:46)
u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo biggrin.gif a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej biggrin.gif

ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh


rodicia musia mat s teba radost
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 1 2008 01:54am
Quote (Black_WoH @ Sat, May 31 2008, 10:27pm)
hulit jak zmrd


+ mesic prace v holandsku budu strihat tulipany heart.gif

Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jun 1 2008 04:26am
Quote (Sobcz @ Sat, 31 May 2008, 23:43)
fakan. ^^


icon_pointl.gif dítě!


Práce icon_pointr.gif Motorka icon_pointr.gif holky icon_pointr.gif procházka icon_pointr.gif domov icon_pointr.gif práce .........
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Jun 1 2008 05:10am
Hubnout / Koupaliště (same kundy tam) / KALBY / open airs / bomby / pecky / rubačky
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Jun 1 2008 06:14am
12.6 - přijímačky v Práglu
kolem 29. 6 - Noc Plná Hvězd
Pak možná s kámošem do Finska nebo do Kambodži
Pak se budu zabydlovat v Práglu a hledat si job, nebo pokud se nedostanu tak totéž, ale v Brně, kde už přijatý jsem a ofc pobývat s přítelkyní a chlastat s kámošema
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Jun 1 2008 06:16am
Quote (Black_WoH @ Sun, Jun 1 2008, 07:46am)
u?? ty pudes na nakej emo sraz zase sobe?? ser na emo biggrin.gif a prijed do plzne ... tu muzete chlastat jak chcete a skera sou tu nej biggrin.gif

ja snad pres prazdniny umru !!! hulit , chlastat , mrdat , mrdat , mrdat , chlastat , hulit .... omdzh


lepsi ostravske
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Jun 1 2008 08:48am
Quote (weeble @ Sat, 31 May 2008, 21:23)
fuj nenavidim teple krajiny.



Quote (Wourly @ Sat, 31 May 2008, 23:43)
Poradne se vozeru, budu se snazit trochu posilovat
^


Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll