Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 06:56am)
Právě sem dopřeložil další část JSP .. takže pokud používáte jako jazyk na jsp češtinu (v settings se to dá nastavit) tak budu rád když mi budete hlásit chyby/překlepy/nesmysly. Já to pak opravim. Buď to pište sem nebo mi nechte PM. Díks.