d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Platfusáci > Pěchy
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 1 2008 05:27am
Co takle něco k věci ? Vim že je to tady vyjímečný dočkat se on-topicu ale esli chcete +1 topic vám můžu založit hnedka vedle.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Jun 12 2008 12:31pm
Tak nějaký ohlasy ? Nebo sem vopravdu bezchybnej ?
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 12:32pm
Quote (Sobcz @ Thu, 12 Jun 2008, 20:31)
Tak nějaký ohlasy ? Nebo sem vopravdu bezchybnej ?


Fajn co nedele ?
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Jun 12 2008 12:33pm
proč někdo neudělá sobovi sign s TT nebo MT ať má aspoň nějákou malou kompenzaci? smile.gif))
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Jun 12 2008 12:37pm
Quote (Lua @ Thu, 12 Jun 2008, 20:33)
proč někdo neudělá sobovi sign s TT nebo MT ať má aspoň nějákou malou kompenzaci? smile.gif))


skvělě naprosto on-topic....
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
Jun 12 2008 10:39pm
Quote (EGY @ Thu, Jun 12 2008, 06:37pm)
skvělě naprosto on-topic....


tohle taky :-)
Member
Posts: 5,050
Joined: Jun 11 2007
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jun 12 2008 11:56pm
Quote (Sobcz @ Fri, May 30 2008, 06:56am)
Právě sem dopřeložil další část JSP .. takže pokud používáte jako jazyk na jsp češtinu (v settings se to dá nastavit) tak budu rád když mi budete hlásit chyby/překlepy/nesmysly. Já to pak opravim. Buď to pište sem nebo mi nechte PM. Díks.


Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Jun 13 2008 12:09am
sobe, hlavně to chce hodně indulony, ať to při lezení do řitě daného (ne)šťastníka nebolí.

Nezapomeň, hodně indulony.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll