cg ale nic převratného to není, sob i vyzerá jako šprt ale počkejte až budu maturovat já

Quote (AcedraC @ Wed, May 21 2008, 12:08pm)
som raaaaaaaaaaaaaad statnice urobene

good džob

to se mě asi nikdy nepovede
This post was edited by Lua on May 21 2008 08:43am