d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sparta - Slavia > Nazory
Prev1234513Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 17 2008 03:42pm
Muheheh jeste si vezmete palky a bezte se nekam zbit biggrin.gif njn tady na tom topicku je to jak na Fotbale biggrin.gif sama hadka sama bitka ^) serte na to panove a radsi pomlovejte Spartu ^^ happy.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 03:48pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:42pm)
nerekl sem ze si maly dite, rekl sem ze si zakomplexovanej idiot, kerej se pred par lety neco naucil a ted se stim vytahuje na mal dite ktery to ve skole trebas ani nemelo nebo tolik neprocvicovalo

takze ted uz to bylo dostatecne srozumitelne receny abys to pochopil


jinak s tema schopnostma/dovednostma se nevytahujes, akarat ze sebe delas jeste vetiho idiota protoze to cos rekl je pekna picovina


neni .... v úterý z toho maturuju ... schopnosti = vrozený, dovednosti = to co se v životě naučíš. Hlavně že ty se hodně zajímáš o psychologii co .. rofl.gif nevim kdo tu koho poučuje a ví vo tom hovno. A neni ti divný že se ti všichni smějou ?

Quote (Nipik @ Sat, May 17 2008, 10:42pm)
Muheheh jeste si vezmete palky a bezte se nekam zbit biggrin.gif njn tady na tom topicku je to jak na Fotbale biggrin.gif sama hadka sama bitka ^) serte na to panove a radsi pomlovejte Spartu ^^  happy.gif


Sorry tygře.. von si vo to ale řiká.. a promiň esli sem tě zesměšňuju tim že sem ti opravil dvě í ve vyjmenovanejch slovech ... fakt sem nechtěl rofl.gif

This post was edited by Sobcz on May 17 2008 03:49pm
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 17 2008 03:52pm
Quote (Sobcz @ Sat, May 17 2008, 09:34pm)
Pokud se označuješ za malé dítě tak co nadělám no .. a jaké učení ? Jaké informace ? Já sem jen označil špatná íčka po tom co sem viděl že to napsal blbě i ve vyjmenovaném slově (jestli víš co to je). Zase hledáš něco v něčem v čem to není biggrin.gif .. a pokud mluvíš o schopnostech .. ty sou vrozené ... dovednosti sou to co ses v životě naučil. Promiň že se zase vytahuju.


randrape

This post was edited by Leri on May 17 2008 03:53pm
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 17 2008 03:52pm
Quote (Sobcz @ Sat, May 17 2008, 09:48pm)
Sorry tygře.. von si vo to ale řiká.. a promiň esli sem tě zesměšňuju tim že sem ti opravil dvě í ve vyjmenovanejch slovech ... fakt sem nechtěl rofl.gif


v klydu biggrin.gif mozna tomu nebudes verit ale ja mam v ICQ kamose kterej se mi taky smeje biggrin.gif dokonce sem jednou udelal 3 chyby(nvm jestli je to zprave napsany biggrin.gif) v jednou slove a to bylo *vytestvy* za to s emi vysmal docela hodne happy.gif
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 17 2008 03:55pm
Quote (Sobcz @ Sat, 17 May 2008, 23:48)
neni .... v úterý z toho maturuju ... schopnosti = vrozený, dovednosti = to co se v životě naučíš. Hlavně že ty se hodně zajímáš o psychologii co .. rofl.gif nevim kdo tu koho poučuje a ví vo tom hovno. A neni ti divný že se ti všichni smějou ?


jiste jeste sem prijd a zacni rikat ze pod odmosninou nemze byt zaporny cislo nebo ze maso se musi jist protoze nic jinyho neobsahuje esencialni aminokyseliny

vis sobicku na ss se uci miliony picovin... to o cem mluvis je totalni kravina a bud mas nejakou zaostalou ucebnici a nebo neodmaturujes
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 17 2008 03:57pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:55pm)
jiste jeste sem prijd a zacni rikat ze pod odmosninou nemze byt zaporny cislo nebo ze maso se musi jist protoze nic jinyho neobsahuje esencialni aminokyseliny

vis sobicku na ss se uci miliony picovin... to o cem mluvis je totalni kravina a bud mas nejakou zaostalou ucebnici a nebo neodmaturujes


aha promin ze toho vis vic nez ucebnice Odmaturuj ze ZSV ... kdyz si takova bedna tak mi prosimte osvetli taky Hegelovu filosofii.. ta mi porad dela problemy.. díky.
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 17 2008 03:57pm
Quote (DJVibrejtr @ Sat, 17 May 2008, 22:55)
jiste jeste sem prijd a zacni rikat ze pod odmosninou nemze byt zaporny cislo nebo ze maso se musi jist protoze nic jinyho neobsahuje esencialni aminokyseliny

vis sobicku na ss se uci miliony picovin... to o cem mluvis je totalni kravina a bud mas nejakou zaostalou ucebnici a nebo neodmaturujes


no ja myslim, ze pod odmoSninou klidne zaporny cislo bejt muze, ale vazne nevim co to znamena rofl.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 17 2008 04:02pm
mi je cela tahle debata ukradena ale nipik na tebe fakt musim zareagovat biggrin.gif tu gramatiku trosku zlepsi smile.gif napsat vytestvy to uz je teda kumst.. ale kazdopadne ti chvalim naruta v sigu wink.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 17 2008 04:04pm
Quote (fifky-OVA @ Sat, May 17 2008, 10:02pm)
mi je cela tahle debata ukradena ale nipik na tebe fakt musim zareagovat biggrin.gif tu gramatiku trosku zlepsi smile.gif napsat vytestvy to uz je teda kumst.. ale kazdopadne ti chvalim naruta v sigu wink.gif


ze jo vid biggrin.gif taky si rikam ze pisu jak dement sad.gif na to si zvyknete :] nebo aspon budete muset biggrin.gif btw proste naruto, no Dik happy.gif
Member
Posts: 16,864
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,500.00
May 17 2008 04:11pm
sob>all
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234513Next
Closed New Topic New Poll