Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 17 2008, 10:42pm)
nerekl sem ze si maly dite, rekl sem ze si zakomplexovanej idiot, kerej se pred par lety neco naucil a ted se stim vytahuje na mal dite ktery to ve skole trebas ani nemelo nebo tolik neprocvicovalo
takze ted uz to bylo dostatecne srozumitelne receny abys to pochopil
jinak s tema schopnostma/dovednostma se nevytahujes, akarat ze sebe delas jeste vetiho idiota protoze to cos rekl je pekna picovina
neni .... v úterý z toho maturuju ... schopnosti = vrozený, dovednosti = to co se v životě naučíš. Hlavně že ty se hodně zajímáš o psychologii co ..

nevim kdo tu koho poučuje a ví vo tom hovno. A neni ti divný že se ti všichni smějou ?
Quote (Nipik @ Sat, May 17 2008, 10:42pm)
Muheheh jeste si vezmete palky a bezte se nekam zbit

njn tady na tom topicku je to jak na Fotbale

sama hadka sama bitka ^) serte na to panove a radsi pomlovejte Spartu ^^

Sorry tygře.. von si vo to ale řiká.. a promiň esli sem tě zesměšňuju tim že sem ti opravil dvě í ve vyjmenovanejch slovech ... fakt sem nechtěl
This post was edited by Sobcz on May 17 2008 03:49pm