d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské >
Poll > Na Ktory Film Sa Tento Rok Asi Najviac Tesite?
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
May 16 2008 10:50am
Quote (Karbec @ Fri, 16 May 2008, 17:43)
zrovna na to chci jit !


na to by som aj siel ale pockam na dvd rip tongue.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
May 16 2008 11:25am
Iron man me taky docela zajima, ma pomerne obstojny hodnoceni: http://www.csfd.cz/film/223262-iron-man/
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 16 2008 11:32am
Quote (Rapyjer @ Fri, 16 May 2008, 19:25)
Iron man me taky docela zajima, ma pomerne obstojny hodnoceni: http://www.csfd.cz/film/223262-iron-man/


hej me ma nakej manik v FL s nickem jako ty, na BN .. polak
Member
Posts: 7,267
Joined: Nov 27 2005
Gold: 40.40
May 16 2008 03:40pm
harryho poter smile.gif len som sklamany ze to bude tocit ten isty reziser co 5ku ta bola hrozna sad.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
May 17 2008 04:19am
na terminátora IV
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 17 2008 04:20am
ja se tesim na X-Men Origins: Wolverine, ale to vyjde az za rok... jinak asi na novou bondovku, i kdyz Craig me moc nefascinuje
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 18 2008 01:29pm
Wohoo tak dneska jsem byl na Iron manovi a jednim slovem : parada !!
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
May 18 2008 01:42pm
Se těším na indyho, snad nedostane infarkt xD
jinak taky na hellboye, ale s tím si nejsem až zas tak jistej smile.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
May 20 2008 02:27pm
Quote (fifky-OVA @ Sun, 18 May 2008, 21:29)
Wohoo tak dneska jsem byl na Iron manovi a jednim slovem : parada !!


ted jsem zrovna prisel, musim rict ze to je lepsi mozna jak transformers..
gozu proste.
True is..
I AM IRONMAN !
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 21 2008 02:19am
Quote (Karbec @ Tue, May 20 2008, 08:27pm)
ted jsem zrovna prisel, musim rict ze to je lepsi mozna jak transformers..
gozu proste.
True is..
I AM IRONMAN !


jj ted zavereny fight mi prisel hodne jako transformers smile.gif

a konec na te tiskovce byl taky povedeny biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll