d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mistrovstvi Sveta V Hokeji > Omg
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
May 12 2008 08:40am
Quote (Nipik @ Mon, 12 May 2008, 13:59)
nic reprezentuju Cz biggrin.gif


mspaint powa? learn to resize rolleyes.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 12 2008 09:13am
Quote (Nipik @ Mon, May 12 2008, 12:59pm)
nic reprezentuju Cz biggrin.gif


s mspaint skillz ohmy.gif, to teda diky za tu reprezentaci ohmy.gif
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
May 13 2008 04:57am
Quote (xLYNXx @ Sun, May 11 2008, 04:26pm)
jj, jelikoz jsem uz mesic na neschopence, tak si muzu vodolit cumet i na zapasy, co davaj v 1 v noci, takze jsem videl zatim vsechny zapasy

To, ze to nevidel ani nevadi, pokud nema rad hokej, az bude fotbal, tak se na nej muzu vy.. , pac je to desne nudnej sport na divani. Hokej je pekna rychla hra, na kterou se da divat.


basket > fotbal, hokej tongue.gif
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
May 13 2008 06:59am
ježiš basket je šupárna

hokej sleduju skoro každej zápas i když mam jít do školy tak si du lehnout i ve 4 mam přehled
a nechce mi věřit že někdo neví jak co zkončilo nejpřehlednější je teletext na ct1 od 230 máš ms
Member
Posts: 2,062
Joined: Feb 22 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
May 14 2008 10:01am
Quote (M0f0 @ Mon, 12 May 2008, 16:40)
mspaint powa? learn to resize rolleyes.gif


cze/svk ? bylo by to lepsi smile.gif

Tome ty se mi radsi neukazuj na oci a whisponi mi hesla od utcu co si mi scaml.klidne bez veci,to uz preziju/jsem si zvykl/

jo nerekl bych ostuda ze se ptam,nejsem furt doma a byl jsem zrovna venku.ostuda bylo to utkani.pokud to bylo tak mysleno omlouvam se.

spis si dnes vsadte na hokej kdyz se hraje odveda se svedy.pry rozhodnou brankari.ja si myslim ze to neni to hlavni.melo by se lepe branit.pak brankar nemusi nic zachranovat smile.gif)
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2008 10:30am
Vsadi si dneska nekdo na cechy ? biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
May 14 2008 10:32am
Quote (Sobcz @ Wed, 14 May 2008, 18:30)
Vsadi si dneska nekdo na cechy ? biggrin.gif


proti komu hrate? stratil som prehlad ako sme vypadli ;p
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 14 2008 10:44am
Quote (weeble @ Wed, May 14 2008, 05:32pm)
proti komu hrate? stratil som prehlad ako sme vypadli ;p


se švédama..
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 14 2008 11:00am
Quote (Sobcz @ Wed, May 14 2008, 04:30pm)
Vsadi si dneska nekdo na cechy ? biggrin.gif


vsadil jsem se ze padnou 4 goly v normalnim hracim case a to o stravenku v hodnote 50Kc biggrin.gif
Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
May 14 2008 01:31pm
sustrast
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Closed New Topic New Poll