Quote (M0f0 @ Mon, 12 May 2008, 16:40)
mspaint powa? learn to resize

cze/svk ? bylo by to lepsi

Tome ty se mi radsi neukazuj na oci a whisponi mi hesla od utcu co si mi scaml.klidne bez veci,to uz preziju/jsem si zvykl/
jo nerekl bych ostuda ze se ptam,nejsem furt doma a byl jsem zrovna venku.ostuda bylo to utkani.pokud to bylo tak mysleno omlouvam se.
spis si dnes vsadte na hokej kdyz se hraje odveda se svedy.pry rozhodnou brankari.ja si myslim ze to neni to hlavni.melo by se lepe branit.pak brankar nemusi nic zachranovat

)