Quote (Foxcompany @ Tue, May 6 2008, 06:41pm)
pokud to teda dobre chapu tak mi po mesici zase poslape acc s mejma charama?
ne , acc je zabanovany na 3 mesice = expiruje = kdokoliv si ho s timto jmenem muze zalozit znova = bude prazdny (bez charu/itemu)
cdkey ti pojede po 1 mesici