Quote (xLYNXx @ Thu, 1 May 2008, 23:49)
no, kdyz si to myslis.... zaposlouchej se nekdy. Ja Maideny posloucham a do Heavy metalu je to dost daleko, me to prijde jak Hard rock, jelikoz se to da poslouchat, ma to i melodii a neni to jen snuska revu. Zkus si pustit treba Sepulturu, to je fekal

heavy metal.
ehm ja teda nevim, ale sepultura je cokoliv jenom ne heavy metal... thrash, možná death, ale heavy určitě ne... Heavík má být melodický, Hard Rock je založený o něco víc na opakování riffů než HM a většinou bývá pomalejší... Ale já nevím je to dost subjektivní...