d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Kdo De Na Mejdny ? > 8.8.
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 1 2008 03:04pm
Quote (Runn3r @ Thu, May 1 2008, 10:00pm)
Tak to je heavy fekal.Sobe budeš tam pogovat? biggrin.gif Když jo tak to natoč a dej na youtube.Ja to pak postnu do topicu Vtipky vtipy biggrin.gif:D:D


ne naseru si do kalhot, narazim si na hlavu kšiltovku a budu máchat rukama kolem sebe a řvát respekt ^^
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 1 2008 03:14pm
Quote (Sobcz @ Thu, May 1 2008, 10:04pm)
ne naseru si do kalhot, narazim si na hlavu kšiltovku a budu máchat rukama kolem sebe a řvát respekt ^^


Nebo budeš řvát jsem Sob a jsem emo ! rofl.gif
Member
Posts: 20,949
Joined: Nov 25 2005
Gold: 10,492.50
May 1 2008 03:52pm
Quote (xLYNXx @ Thu, May 1 2008, 08:13pm)
chyba, Maideni nejsou metal, ale Hard Rock

e: alespon v posledni dobe


hard rock, to je totalne ale totalne mimo misu :-)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
May 1 2008 03:56pm
Quote (Runn3r @ Thu, May 1 2008, 09:14pm)
Nebo budeš řvát jsem Sob a jsem emo ! rofl.gif


biggrin.gif sobe nechod tam to nejsou Emo Maiden happy.gif happy.gif
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 1 2008 04:02pm
metal neni fekal, fekal je grindcore, rapcore, extreme metal proudy a podobne veci kde jsou lidi kteří:
a) nemají soudnost... (viz např. Nile - nedoporucuju tem co nemaj radi ani "obycejny metal", ja tohle taky nemůžu ani vidět ani slyšet - http://www.youtube.com/watch?v=LNQpLFns-CA)
cool.gif nemají abolutně žádnou muzikálnost... (viz. miliony kapel po celém světě)
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 1 2008 04:12pm
Quote (MrReaper @ Thu, May 1 2008, 11:02pm)
metal neni fekal, fekal je grindcore, rapcore, extreme metal proudy a podobne veci kde jsou lidi kteří:
a) nemají soudnost... (viz např. Nile - nedoporucuju tem co nemaj radi ani "obycejny metal", ja tohle taky nemůžu ani vidět ani slyšet - http://www.youtube.com/watch?v=LNQpLFns-CA)
cool.gif nemají abolutně žádnou muzikálnost... (viz. miliony kapel po celém světě)


Fekal je tekno.Nikdo neví a mluví pche
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
May 1 2008 04:49pm
Quote (Sobcz @ Thu, May 1 2008, 08:54pm)
Maideni sou heavy metal ^^


no, kdyz si to myslis.... zaposlouchej se nekdy. Ja Maideny posloucham a do Heavy metalu je to dost daleko, me to prijde jak Hard rock, jelikoz se to da poslouchat, ma to i melodii a neni to jen snuska revu. Zkus si pustit treba Sepulturu, to je fekal icon_pointr.gif heavy metal.

This post was edited by xLYNXx on May 1 2008 04:54pm
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
May 1 2008 05:00pm
Quote (xLYNXx @ Thu, 1 May 2008, 23:49)
no, kdyz si to myslis.... zaposlouchej se nekdy. Ja Maideny posloucham a do Heavy metalu je to dost daleko, me to prijde jak Hard rock, jelikoz se to da poslouchat, ma to i melodii a neni to jen snuska revu. Zkus si pustit treba Sepulturu, to je fekal icon_pointr.gif heavy metal.


ehm ja teda nevim, ale sepultura je cokoliv jenom ne heavy metal... thrash, možná death, ale heavy určitě ne... Heavík má být melodický, Hard Rock je založený o něco víc na opakování riffů než HM a většinou bývá pomalejší... Ale já nevím je to dost subjektivní...
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 1 2008 05:25pm
Quote (MrReaper @ Fri, 2 May 2008, 01:00)
ehm ja teda nevim, ale sepultura je cokoliv jenom ne heavy metal... thrash, možná death, ale heavy určitě ne... Heavík má být melodický, Hard Rock je založený o něco víc na opakování riffů než HM a většinou bývá pomalejší... Ale já nevím je to dost subjektivní...


Ja bych nerekl ze to je subjektivni, to je dany tim ze kazdy z vas definuje kazdy zanr jinak

jestli je pisnicka pomala/rychla, melodicka, jestli ma refren atd.. to se da rict celekm objektivne wink.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 1 2008 05:33pm
Quote (DJVibrejtr @ Fri, May 2 2008, 12:25am)
Ja bych nerekl ze to je subjektivni, to je dany tim ze kazdy z vas definuje kazdy zanr jinak

jestli je pisnicka pomala/rychla, melodicka, jestli ma refren atd.. to se da rict celekm objektivne wink.gif


Miluju tekno xD aka to dělaji ty drogy rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll