d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Dnešní Kocert Daniela Landy > Jdete Taky Někdo?
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 30 2008 06:03am
Quote (mortwatcher @ Wed, Apr 30 2008, 12:29pm)
takže když 3 roky kouříš, pak přestaneš, tak už si navždy kuřák, nikdy nepřestaneš být kuřákem a nemáš žádnou šanci to změnit, zajímavý názor

a ke ghetofu : já budu říkat že si feťák dement atd. a dokaž mi že nejsi....

jinak landu sem poslouchal kdysi, teď už ho nijak nemusím smile.gif


no tak jsem no..napiš to do novin...
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 30 2008 06:47am
€: kaslu na to reku to takhle:

kdybych ho potkal na ulici, presel bych na druhou stranu

nevim, kdyz vsude rika jak neni nerozumnej, se ze vsechnsil snazi vypadat jako idot smile.gif


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 30 2008 06:54am
Member
Posts: 11,458
Joined: Aug 28 2005
Gold: 2.36
May 9 2008 10:17am
Quote (DJVibrejtr @ Wed, Apr 30 2008, 12:47pm)
€: kaslu na to reku to takhle:

kdybych ho potkal na ulici, presel bych na druhou stranu

nevim, kdyz vsude rika jak neni nerozumnej, se ze vsechnsil snazi vypadat jako idot smile.gif


jak porad pises tim bolt me fakt dostava smile.gif



jeste dodavej regards a jsi dalsi z tech troubu..
Member
Posts: 16,866
Joined: Nov 13 2005
Gold: 2,000.00
May 10 2008 02:53am
Quote (Sentinel4 @ Fri, 9 May 2008, 17:17)
jak porad pises tim bolt me fakt dostava smile.gif



jeste dodavej regards a jsi dalsi z tech troubu..


rofl.gif

regards hero

This post was edited by hero_cz on May 10 2008 02:53am
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 10 2008 11:15am
Quote (Sentinel4 @ Fri, 9 May 2008, 18:17)
jak porad pises tim bolt me fakt dostava smile.gif



jeste dodavej regards a jsi dalsi z tech troubu..


hi mates! hand.gif

snadneji se to cte

regards

robert
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 10 2008 11:21am
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 10 2008, 06:15pm)
hi mates! hand.gif

snadneji se to cte

regards

robert


ne čte se to úplně stejně ... jen vypadáš jak idiot biggrin.gif
Member
Posts: 27,936
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
May 10 2008 11:42am
Quote (Sobcz @ Sat, 10 May 2008, 19:21)
ne čte se to úplně stejně ... jen vypadáš jak idiot biggrin.gif


Tak hlavne ze jak idot jenom vypadam ne? biggrin.gif

kdezto spousta lidi tady........ tongue.gif


€: btw sobe sry ale podle me je psani interpunkce asi tak 100x trapnejsinez bold rofl.gif


This post was edited by DJVibrejtr on May 10 2008 11:43am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
May 10 2008 11:49am
Quote (DJVibrejtr @ Sat, May 10 2008, 06:42pm)
Tak hlavne ze jak idot jenom vypadam ne? biggrin.gif

kdezto spousta lidi tady........ tongue.gif


€: btw sobe sry ale podle me je psani interpunkce asi tak 100x trapnejsinez bold rofl.gif


interpunkce ? rofl ? jako psát čárky ve větě ? nebo myslíš diakritiku ty vševěde ? rofl.gif

This post was edited by Sobcz on May 10 2008 11:50am
Member
Posts: 45,752
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,630.88
May 10 2008 12:37pm
Quote (Sobcz @ Sat, 10 May 2008, 18:49)
interpunkce ? rofl ? jako psát čárky ve větě ? nebo myslíš diakritiku ty vševěde ? rofl.gif


interpunkce nebo diakritika, stejne jsi nub sobe rofl.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
May 10 2008 12:51pm
Quote (undead_lord @ Sat, May 10 2008, 07:37pm)
interpunkce nebo diakritika, stejne jsi nub sobe rofl.gif


rofl.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Closed New Topic New Poll