takže když 3 roky kouříš, pak přestaneš, tak už si navždy kuřák, nikdy nepřestaneš být kuřákem a nemáš žádnou šanci to změnit, zajímavý názor
a ke ghetofu : já budu říkat že si feťák dement atd. a dokaž mi že nejsi....
jinak landu sem poslouchal kdysi, teď už ho nijak nemusím

no tak jsem no..napiš to do novin...