d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Mike_ov, The Scammer :(
Prev123459Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 05:49am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 13:25)
Mike nema ten scammer tag za scamnuti nejakyho randoma o xxx fg

z domova nema acces na jsp...uz asi 2 mesice mu to prsote nefunguje a ani paul nevi proc tongue.gif

z jeho acc byli okradeny celkem 3 lidi (samozrejme v to nepocitaje pujcky jako je tohle) o celkem 15 000 fg, Z toho asi 13 000 refundnul i kdyz ani nemuze na jsp

http://forums.d2jsp.org/user.php?i=238798
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=158661


se sobem se nikdy nemeli radi (jako ja nechci rict ze tim padem keca picoviny, prsote jenom ze automaticky uveri ty horsi variante a nema potrebu hledat pravdu)


ja nerikam ze tohle je 100% v pohode, ale tak realita je takova ze ti starsi z nas (tzn 20+) hrajou d2 pro zabavu, odreagovani, a nemame cas instalovat 100 antiviraku a milion firewallu abychom uchranili vsechny svy milovany fg

a pravdou zustava ze vetsina lidi co d2 hraje sou podelani idiotsti pubertaci pro nez je fg jedinym smyslem zivota, a pokud schteji, tak se to ubranit spis neda

takze trosku pochopeni a trpelivosti, tohle je neco co se muze stat kazdymu a pokud mas aspon trochu RL tak tomu proste nejde zabranit smile.gif


keyloggerom sa da ubranit bez ohladu na to aky si stary, a ak nemas ziadny antivir tak si pako
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 05:56am
Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 13:49)
keyloggerom sa da ubranit bez ohladu na to aky si stary, a ak nemas ziadny antivir tak si pako


sure tohle muze rict jenom nekdo kdo absolutne nevi o cem se mluvi ze tongue.gif

keylogg viry jsou to nejhorsi co je, protoze na to aby splnily svou funkci jim staci treba jenom 10 sec aktivity na pocitaci

takze pokud se nekho rozhodne te keyloggnout a ty nemenis hesla kazdejch 5 minut (i v noci pokud se kazdejch 5 min neprobouzis), nebezi ti antivir 24/7 a nestahujes aktualizace z budoucnosti tak to prsote nejde

jde zabranit nahodnymu nabourani ale cilenymu to nejde vpodstate principielne


ps: antivir mam, a nauc se cist kk?
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 28 2008 06:01am
Nj taky sem pučil Mikovi asi 1500fg, prý že mi to vrátí, že prodává guild. V této době se už nemohl lognout na jsp, tak se občas lognul od přítelkyně. Nejdřív mi sliboval, že mi to vrátí do tejdne, nevrátil. Tak když už se zpozdil o 14 dnů, tak už se mi to zdálo divný. Když prodal guild, tak si hnedka za to nakoupil hrs, aby měl aspoň něco. Mně vůbec nic neposlal. Pak dostal scammer / locker. Takže mi to prý vrátí v itemech. Nejdřív mi dal věci asi za 500fg. Sem se ptal, co s tím zbytktem tak mi dal ještě griffon 14/20 a crafted pala amul, ale že už nic víc nedostanu. Ten topic proti němu tu opravdu byl, to sem ho tam ještě bránil. Njn poučení pro příště...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 06:03am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 13:56)
sure tohle muze rict jenom nekdo kdo absolutne nevi o cem se mluvi ze tongue.gif

keylogg viry jsou to nejhorsi co je, protoze na to aby splnily svou funkci jim staci treba jenom 10 sec aktivity na pocitaci

takze pokud se nekho rozhodne te keyloggnout a ty nemenis hesla kazdejch 5 minut (i v noci pokud se kazdejch 5 min neprobouzis), nebezi ti antivir 24/7 a nestahujes aktualizace z budoucnosti tak to prsote nejde

jde zabranit nahodnymu nabourani ale cilenymu to nejde vpodstate principielne


ps: antivir mam, a nauc se cist kk?


ten keylogger sa k tebe musi nejak dostat.

+podla toho co pises si dovolim citovat
Quote
sure tohle muze rict jenom nekdo kdo absolutne nevi o cem se mluvi ze

smile.gif

This post was edited by weeble on Apr 28 2008 06:13am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 28 2008 06:13am
kdyz uz sme u toho neda s enak zmenit JSP password nebod kdyz sem zacinal s jsp tak sem myslel z eje to naka picovina tak sem si dal takovej dementni kod dik biggrin.gif
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 06:14am
Quote (Nipik @ Mon, 28 Apr 2008, 14:13)
kdyz uz sme u toho neda s enak zmenit JSP password nebod kdyz sem zacinal s jsp tak sem myslel z eje to naka picovina tak sem si dal takovej dementni kod dik biggrin.gif


http://forums.d2jsp.org/index.php?act=Settings&c=20
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 06:15am
Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 14:03)
ten keylogger sa k tebe musi nejak dostat.


jenze ty viry se k tobe dostanou vzdycky, tomju zabranit nejde...vis akorat v cem je rozdil?

mas normalni viry co maj delat na pocitaci nejakou neplechu, kdyz je ten vir novej, tak ti chvili, cca par dnu dela problemy, pak je "patched", a antvir si s nim poradi

u keylogg viru ale staci aby byl na pocitaci par sec, a kdyz je pak po par dnech patched, tak uz je pozde (o par dnu)

a jelikoz pokud vim jeste nekdo nevynalezl AI, aby bylo mozny rozpoznavat viry pozorovanim, tak jde poznat akorat vir kerej je znamej

a vzhledem k faktu ze vir je znamej & odstranitelnej az po hodinach spis dnech, tak sme v zacarovanym kruhu protoze to uz ses keylogged milionkrat (nebo jak rikam stahuj aktualizace z budoucnosti)

ofc si muzes koupit vecicky za par desitek milionku a udelat obranu jeko ma CIA, ale to je prave to o cem mluvim... kdyz mas RL a hrajes pro zabavu, tak asi spis ne ze? wink.gif


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 28 2008 06:23am
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 28 2008 06:15am
Quote (weeble @ Mon, Apr 28 2008, 12:14pm)


lol dik ja to hledal jak kár takovou dobu ...
Member
Posts: 6,739
Joined: Apr 10 2006
Gold: 0.00
Apr 28 2008 06:22am
Quote (DJVibrejtr @ Mon, 28 Apr 2008, 14:15)
jenze ty viry se k tobe dostanou vzdycky, tomju zabranit nejde...vis akorat v cem je rozdil?

mas normalni viry co maj delat na pocitaci nejakou neplechu, kdyz je ten vir novej, tak ti chvili, cca par dnu dela problemy, pak je "patched", a antvir si s nim poradi

u keylogg viru ale staci aby byl na pocitaci par sec, a kdyz je pak po par dnech patched, tak uz je pozde (o par dnu)

a jelikoz pokud vim jeste nekdo nevynalezl AI, aby bylo mozny rozpoznavat viry pozorovanim, tak jde poznat akorat vir kerej je znamej

a vzhledem k faktu ze vir je znamej & odstranitelnej az po hodinach spis dnech, tak sme v zacarovanym kruhu protoze to uz ses keylogged milionkrat

ofc si muzes koupit vecicky za par desitek milionku a udelat obranu jeko ma CIA, ale to je prave to o cem mluvim... kdyz mas RL a hrajes pro zabavu, tak asi spis ne ze? wink.gif


tak teda polopatisticky...

ako sa k tebe dostane keylogger? bud z random stranky ktoru navstivis, alebo spolu s niecim co stiahnes.
prva moznost sa da velmi jednoducho eliminovat - ci uz pouzivanim niecoho ineho ako IE alebo instalaciou velmi uzitocneho programu ktory je zadara - noscript ( http://noscript.net/ ). Tym eliminujes moznost ze kliknes na nejaky link, z ktoreho sa k tebe dostane cokolvek nechcene.

K tomu stahovaniu je snad iba jedna rada ak si nedokazes otuknut ci je ten program cisty - nestahovat blbosti.
Ten program sa k tebe jednoducho inak ako takto nedostane. (teda v pripade ze k tebe nedojde sused a nenainstaluje ti ho:))
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 28 2008 06:31am
Quote (weeble @ Mon, 28 Apr 2008, 14:22)
tak teda polopatisticky...

ako sa k tebe dostane keylogger? bud z random stranky ktoru navstivis, alebo spolu s niecim co stiahnes.
prva moznost sa da velmi jednoducho eliminovat - ci uz pouzivanim niecoho ineho ako IE alebo instalaciou velmi uzitocneho programu ktory je zadara - noscript ( http://noscript.net/ ). Tym eliminujes moznost ze kliknes na nejaky link, z ktoreho sa k tebe dostane cokolvek nechcene.

K tomu stahovaniu je snad iba jedna rada ak si nedokazes otuknut ci je ten program cisty - nestahovat blbosti.
Ten program sa k tebe jednoducho inak ako takto nedostane. (teda v pripade ze k tebe nedojde sused a nenainstaluje ti ho:))


dyt to je to o cem mluvim ^^

zabranit muzes jenom random hackum, kery si clovek privodi sam

pokud te nekdo hacknout chce... mam kamarady kery by dali banku max za par hod (ofc by na ne prisli ale jde to) a jako z bylo dost lidi kery to dali i tak aby na ne nikdo neprisel

takze znova opakuju: pokud ma clovek dobrej acc s tolik fg, aby to za ten keylogg stalo, a pokud ma alespon trochu RL tak aby nemenil hesla kazdejch 5 min a nezil jenom ochranou svyho acc + nemel gozu vzdelani tak aby byla ta ochana v jeho moci, tak tomu proste zabranit nejde. dot.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123459Next
Closed New Topic New Poll