d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > ~# Dostal Jsem Se Na Skolu #~ > Ya Rly
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 22 2008 12:27pm
gz!
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 22 2008 12:35pm
Quote (vanys @ Tue, 22 Apr 2008, 17:25)
CG karbe smile.gif


CG Vendo wink.gif

Quote (Josefista @ Tue, 22 Apr 2008, 16:25)
gz my old friend wink.gif


old :/
Member
Posts: 9,181
Joined: Apr 9 2007
Gold: 30,797.00
Apr 22 2008 11:09pm
Quote (Karbec @ Mon, 21 Apr 2008, 20:24)
mam radost  blush.gif  blush.gif
Přelouč - Grafik ^



vanys se nedostal o 1 bod, ale uz ma zajistenyho neco dalsiho:)
rolleyes.gif


ja mylsle na skolu v prirode biggrin.gif
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Apr 23 2008 02:26am
cg heart.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 23 2008 10:07am
hmm takze 2D... ? 3D te netahlo ? tongue.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 24 2008 03:59am
Takze ja uz sem taky prijat smile.gif
Member
Posts: 4,900
Joined: Feb 14 2006
Gold: 187.40
Apr 24 2008 05:05am
Tak vam gratuluji... biggrin.gif to je vám teprv 15 ? tongue.gif

Nic si z toho nedělej Vany , mě taky nevzali v prvnim kole na tech. lyceum do Pansky...ve druhym jsem sel radsi na jiny lyceum biggrin.gif Jeste ze uz mam stredni davno za sebou tongue.gif uff thumbsup.gif
Member
Posts: 4,181
Joined: Jun 4 2007
Gold: 202.00
Apr 24 2008 05:33am
Quote (xLYNXx @ Thu, Apr 24 2008, 11:05am)
Tak vam gratuluji... biggrin.gif to je vám teprv 15 ? tongue.gif

Nic si z toho nedělej Vany , mě taky nevzali v prvnim kole na tech. lyceum do Pansky...ve druhym jsem sel radsi na jiny lyceum biggrin.gif Jeste ze uz mam stredni davno za sebou tongue.gif uff  thumbsup.gif


Me je teprve 15 mno happy.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 24 2008 07:18am
Quote (xLYNXx @ Thu, 24 Apr 2008, 13:05)
Tak vam gratuluji... biggrin.gif to je vám teprv 15 ? tongue.gif

Nic si z toho nedělej Vany , mě taky nevzali v prvnim kole na tech. lyceum do Pansky...ve druhym jsem sel radsi na jiny lyceum biggrin.gif Jeste ze uz mam stredni davno za sebou tongue.gif uff  thumbsup.gif


smile.gif 16 me bude v zari heart.gif
Member
Posts: 4,043
Joined: Aug 2 2005
Gold: 2,626.52
Apr 24 2008 10:19am
Quote (Karbec @ Thu, 24 Apr 2008, 14:18)
smile.gif 16 me bude v zari heart.gif


odpovez mne ty nube!
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123456Next
Add Reply New Topic New Poll