Morphling... nostalgie nejvetsi

Kazopadne kdyz uz control tak mam jasneho favorita:
Stáze! (případně jejich slabšího nástupce Rising Waters)...
Jinak jsem mival dost rad G/W Mašinu, znáte to, dva tri knighty, nejakýho lítače, delat jako ze nic a pak neco na styl Overrunu a bylo po hre...