d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Magic: The Gathering > Zavzpominejte Na Stary Casy!
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 01:39pm
Quote (hero_cz @ Sun, 20 Apr 2008, 21:33)
vouch smile.gif to u me to same smile.gif


se nedivim ja mel v d2 nejvic 94lvl kdybych mel delat vic tak bych asi nikdy nemel cas nepochopit ani vychod/zapad slunce tongue.gif
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 20 2008 01:59pm
lidi kteri nepochopi jednoduchy system Mtg maji asi inteligenci kapra nebot to pochopili i deti zakladni skoly !
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 20 2008 02:01pm
Quote (undead_lord @ Sun, 20 Apr 2008, 21:59)
lidi kteri nepochopi jednoduchy system Mtg maji asi inteligenci kapra nebot to pochopili i deti zakladni skoly !


vouch i muj pes zvladne rozsapat na kusy goblin fritku tongue.gif
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 20 2008 02:12pm
nic mi tato hra nehovori

nidy som ju nehral

wink.gif
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 20 2008 02:31pm
Nekupoval si tu někdo nějakou kartu přes eebay? Nebo nevyznáte se v těch dražších kartách?
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 20 2008 04:04pm
no co si pamatuju když jsem ještě hrával tak moje nejoblíbenější decky byly.

U/B control s underminama, duressy , counterspelly atd


jinak mě moc bavil morphling !
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 20 2008 11:40pm
tahle karta morphlinga inspirovala autora doty a přidal tam ten samý char (to jen tak na okraj)

já mtg moc nehrál, spíš warhammer40K kde jsem měl dark eldary smile.gif celkem pwnage
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Apr 21 2008 02:37am
Morphling... nostalgie nejvetsi smile.gif

Kazopadne kdyz uz control tak mam jasneho favorita: Stáze! (případně jejich slabšího nástupce Rising Waters)...
Jinak jsem mival dost rad G/W Mašinu, znáte to, dva tri knighty, nejakýho lítače, delat jako ze nic a pak neco na styl Overrunu a bylo po hre...
Member
Posts: 27,934
Joined: Nov 24 2006
Gold: 37,063.00
Apr 21 2008 06:04am
Quote (MrReaper @ Mon, 21 Apr 2008, 10:37)
Morphling... nostalgie nejvetsi smile.gif

Kazopadne kdyz uz control tak mam jasneho favorita: Stáze! (případně jejich slabšího nástupce Rising Waters)...
Jinak jsem mival dost rad G/W Mašinu, znáte to, dva tri knighty, nejakýho lítače, delat jako ze nic a pak neco na styl Overrunu a bylo po hre...


kdyz uz jsme u tech masin tak ja radsi G/R nebo Trinity, coz byl stejne uzasnej balicek v dobe Sliveru a pod kde se hraly balicky s duallandkama za ktery by clovek v klidku utratil i vic nez prumernej plat, byl tohle hlavne common balicek smile.gif

podarilo se me nekde vytahnou decklist:
4 x Birds of Paradise
3 x Vine Trellis
3 x Masticore
4 x Deranged Hermit
4 x Rofellos, Llanowar Emissary
4 x Llanowar Elf
4 x Skyshroud Poacher
4 x Plow Under
3 x Blastoderm
4 x Tangle Wire
4 x Rishadan Port
3 x Gaea's Cradle
16 x Forest


Ja osobne bych ho poupravil, pridal bych Treetop Village, Squee, Goblin Nabob (nekonecny zahazovani do masticory), vyradil bych poachera protoze imo spis zpomaluje, Rofellos, Llanowar Emissary bych trochu nahradil Priestou (tou z myho sigu ^^), a Overrun ofc smile.gif

Takze karty proti kontrolum: 4 x Rishadan Port, 4 x Plow Under, 4x Tangle Wire icon_pointr.gif to by melo stacit
Proti creatures: pokud proti vam nejde neco hnusnyho typu "creatures you control cant be target of da spells or abilities" jako Slivri, nebo mass artifact protection creatury, tak mastikorou odstrelite vse co se vam priplete pod nohy

Na tomhle balicku se me proste nejvic libilo ze to byl takovej creature control wink.gif


This post was edited by DJVibrejtr on Apr 21 2008 06:04am
Member
Posts: 45,746
Joined: Apr 10 2006
Gold: 140,840.88
Apr 21 2008 07:03am
ten tvuj deck bych rozdrtil ez s mym psychacem smile.gif

nebo mozna R/G se psama a rootwaldama
fire/ice atd. ~~

This post was edited by undead_lord on Apr 21 2008 07:03am
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Add Reply New Topic New Poll