Quote (sapier @ Sun, Apr 20 2008, 07:11pm)
to asi tezko toho by se nebal....
jn , ale když pěstuješ trávu pro sebe , pro vlastní užití ?

Nekvetou mi květiny na to , abych to prodaval , ale abych to hulil. A navíc sob má pravdu

e: s vlastni zahradky a s lesa je rozdil lepsi hydro a lampy zvlhcovace a tak ale to ty urcite nemas / v bedně jde o něco jineho , než o to že mi na to bude kapat voda z nebe. Indoor ftw
This post was edited by Runn3r on Apr 20 2008 12:26pm