d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Jak Pestovat Travu?? > Jestli Je To Legalni To Topic Tak Help..
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 19 2008 05:28am
Quote (Black_WoH @ Wed, Apr 16 2008, 05:24pm)
no chtel bych zacit ... strasne mi to laka ... mam rad kyticky no smile.gif
akorat mam problem ze doma nemuzu (kvuli rodicum) a bydlim v plzni .. ve meste ... takze nemam misto kde bych to moh skusit ... jedine za plzni nekde v lese atd a to je na picu ale kdyz nic jinyho nejde tak hold to budu muset skusit ...

ma nekdo svy tipy ??? napiste vsechno pls smile.gif jestli to nekdo nezavre ...


mama ne mama je to legalni jako.. kaktus :/
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 19 2008 05:39am
Quote (Nipik @ Sat, Apr 19 2008, 11:28am)
mama ne mama je to legalni jako.. kaktus :/



to vim ze je to legalni ale kdyby zjistila ze ji pestuju a tak by se vysvetlilo to proc chodim domu kazdou chvili v takovym stavu ze ani nevidim a neslysim laugh.gif
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 19 2008 05:45am
Quote (Black_WoH @ Sat, Apr 19 2008, 12:39pm)
to vim ze je to legalni ale kdyby zjistila ze ji pestuju a tak by se vysvetlilo to proc chodim domu kazdou chvili v takovym stavu ze ani nevidim a neslysim laugh.gif


rofl.gif



This post was edited by Runn3r on Apr 19 2008 06:11am
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 19 2008 09:10am
Quote (Runn3r @ Sat, Apr 19 2008, 11:50am)
lepši skřiň wink.gif a kvitka , ktere jsou venku maš jen na okrasu. wink.gif


Okrasu ? aha...
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 20 2008 02:47am
Quote (sapier @ Sat, Apr 19 2008, 04:10pm)
Okrasu ? aha...


řekni sám wink.gif není lepší skero ze skřině , než čeština z lesa ? wink.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2008 06:09am
Quote (Runn3r @ Sun, Apr 20 2008, 09:47am)
řekni sám wink.gif není lepší skero ze skřině , než čeština z lesa ? wink.gif

s vlastni zahradky a s lesa je rozdil lepsi hydro a lampy zvlhcovace a tak ale to ty urcite nemas wink.gif

e: kdyby mel lowe taky to mam ale nez investovat tolik penez do pestovani radsi uz je lepsi nakoupit vetsi mnozstvi a prodavat a to si hulis jak chces a jeste mas lowe wink.gif

This post was edited by sapier on Apr 20 2008 06:11am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 20 2008 08:20am
Quote (sapier @ Sun, Apr 20 2008, 01:09pm)
s vlastni zahradky a s lesa je rozdil lepsi hydro a lampy zvlhcovace a tak ale to ty urcite nemas wink.gif

e: kdyby mel lowe taky to mam ale nez investovat tolik penez do pestovani radsi uz je lepsi nakoupit vetsi mnozstvi a prodavat a to si hulis jak chces a jeste mas lowe wink.gif


jo a taky pěknou černobíle pruhovanou kombinézu zadáčo jako bonus smile.gif
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 20 2008 12:07pm
Quote (Sobcz @ Sun, Apr 20 2008, 02:20pm)
jo a taky pěknou černobíle pruhovanou kombinézu zadáčo jako bonus smile.gif


trapny ... takhle bys skoncil ty kdybys diloval ... hned prvich 10 minut na ulici a hned by ho capli biggrin.gif
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 20 2008 12:11pm
Quote (Black_WoH @ Sun, Apr 20 2008, 07:07pm)
trapny ... takhle bys skoncil ty kdybys diloval ... hned prvich 10 minut na ulici a hned by ho capli biggrin.gif


to asi tezko toho by se nebal....
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Apr 20 2008 12:25pm
Quote (sapier @ Sun, Apr 20 2008, 07:11pm)
to asi tezko toho by se nebal....


jn , ale když pěstuješ trávu pro sebe , pro vlastní užití ? wink.gif Nekvetou mi květiny na to , abych to prodaval , ale abych to hulil. A navíc sob má pravdu wink.gif

e: s vlastni zahradky a s lesa je rozdil lepsi hydro a lampy zvlhcovace a tak ale to ty urcite nemas / v bedně jde o něco jineho , než o to že mi na to bude kapat voda z nebe. Indoor ftw

This post was edited by Runn3r on Apr 20 2008 12:26pm
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123459Next
Add Reply New Topic New Poll