d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Držte Nám Zejtra Palce Smetáci > S Pyjerem Na To Nabíháme
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 7 2008 03:08am
ez nabs biggrin.gif

a hlavně si vem vypravování nebo úvahu
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 7 2008 03:31am
gl
Member
Posts: 6,002
Joined: Mar 4 2006
Gold: 155.00
Apr 7 2008 04:52am
tfuj tfuj smatlaci wink.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 7 2008 05:56am
tak sem nakonec zplodil tuctovou krmící sračku na téma můj maturitní ples .. volný slohový útvar - vybral sem si líčení.
Member
Posts: 45,749
Joined: Apr 10 2006
Gold: 142,585.88
Apr 7 2008 06:02am
Quote (Sobcz @ Mon, 7 Apr 2008, 12:56)
tak sem nakonec zplodil tuctovou krmící sračku na téma můj maturitní ples .. volný slohový útvar - vybral sem si líčení.


vsadim se ze nevis co je to liceni )
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 7 2008 06:04am
Quote (undead_lord @ Mon, Apr 7 2008, 01:02pm)
vsadim se ze nevis co je to liceni )


vsadim se že baba to ví.. když mi řekla že to co zplodim bude nejspíš líčení. eZ ?
Member
Posts: 8,355
Joined: Feb 4 2006
Gold: 0.00
Apr 7 2008 07:13am
Quote (Sobcz @ Mon, Apr 7 2008, 01:04pm)
vsadim se že baba to ví.. když mi řekla že to co zplodim bude nejspíš líčení. eZ ?


gl teda biggrin.gif:D:D
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 7 2008 07:14am
Quote (sapier @ Mon, Apr 7 2008, 01:13pm)
gl teda biggrin.gif:D:D


chce se mi srat z vas ...
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Apr 7 2008 07:42am
a nalicil ses poradne?
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 7 2008 07:44am
Quote (Radmag @ Mon, Apr 7 2008, 01:42pm)
a nalicil ses poradne?


nn jenom pero a kulky
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Add Reply New Topic New Poll