Quote (MrReaper @ Sun, Apr 6 2008, 11:26am)
Option 1:
1) Uninstall Vista.
2) Install Gentoo, Ubuntu or other GNU/Linux OS.
3) Follow "How to run D2 on GNU/Linux?" guide.
4) Play.
Option 2:
1) Uninstall Vista.
2) Install Windows XP Pro/Home.
3) Install D2.
4) Play.
Tohle jsou dve podle me nejlepsi moznosti, Vista je jenom další krok Microsoftu na jejich ceste "Udelame to mozna hur, ale rozhodne hezceji!".
Jinak pokud bys chtel byt extra rizek tak si nainstaluj Macy (za předpokladu že je tvůj hardware PC/Mac compatible).