d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Warhammer Online > :)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Apr 7 2008 06:00am
Quote (Killer111 @ Sun, 6 Apr 2008, 23:30)
nejlepší je stejně wow


biggrin.gif

esa ja to taky udal asi za 6 hod.. ale huste udelany a v tom sklepe jsem se docela bál wink.gif

This post was edited by Karbec on Apr 7 2008 06:01am
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Apr 7 2008 08:58am
Quote (Karbec @ Mon, 7 Apr 2008, 13:00)
esa ja to taky udal asi za 6 hod.. ale huste udelany a v tom sklepe jsem se docela bál wink.gif


lepší je episode two
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Apr 7 2008 10:09am
Quote (Esantin @ Mon, 7 Apr 2008, 15:58)
lepší je episode two


lepší byla episode three jak se změnil na Vadera... ale dvojka taky not bad
Member
Posts: 10,249
Joined: Apr 22 2005
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 7 2008 10:17am
Quote (st3pix @ Mon, Apr 7 2008, 05:09pm)
lepší byla episode three jak se změnil na Vadera... ale dvojka taky not bad


lepší je desítka teda, jak se změnil v transofrmera ^^
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll