d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Emo?! Aneb Jak To Je Doopravdy... > Aneb Topic Jako Stvoreny Pro Soba
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 5 2008 04:37am
Quote (Sobcz @ Fri, Apr 4 2008, 05:15pm)


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
laugh.gif biggrin.gif
vetsi sracku sem nevidel biggrin.gif lol sem se malem posral smichy ... prej co vam vadi na emo ... ze je lidi nechapou biggrin.gif a pak .. 80% si na to hraje biggrin.gif pritom zrovna ty co to rekli vypadali jak naky obyc holky ... prej lidi je nechapou biggrin.gif oni si rezou zily a snazi se tim nasebe nahrnout pozornost aby nebyli tak sami kundy emacky tongue.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 5 2008 04:58am
Sob je EMO

Member
Posts: 9,518
Joined: Feb 5 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Apr 5 2008 05:16am
Quote (MrReaper @ Fri, 4 Apr 2008, 14:49)
Tady je video ktere me zase jednou rozesmalo a pripomelo mi nasi mensinovovetsinovou kumpanii...

http://www.stream.cz/video/39/58381-fenomen-emo

"Být EMO znamená být silně emotivně založený, poslouchat emotivní hudbu a mít nějakou tu 'dark image'."
Jelikož podle tohoto jsem EMO tak bych rád věděl co si o EMO myslíte smile.gif


Proč mezi emo zpěváky a kapelami najednou problikl Petr Muk?
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Apr 5 2008 05:34am
Quote (palec @ Sat, 5 Apr 2008, 12:16)
Proč mezi emo zpěváky a kapelami najednou problikl Petr Muk?


rofl.gif
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Apr 5 2008 06:17am
omg to sou ty nejvetsi lamy... kluci maji ocni stiny jako stetky, cerny vlasi jako naky hovna a celkove sou cely cerny jako hovna. Porat myslej jak by se sejmuly .. muj nazor .. idioti kazdej kdo vyznava tenhle stil je idiot ..
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Apr 5 2008 06:38am
kdyby si dali vlasy pres obe oci, bylo by to mozna lepsi
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Apr 5 2008 07:04am
Quote (Nipik @ Sat, Apr 5 2008, 12:17pm)
omg to sou ty nejvetsi lamy... kluci maji ocni stiny jako stetky, cerny vlasi jako naky hovna a celkove sou cely cerny jako hovna. Porat myslej jak by se sejmuly .. muj nazor .. idioti kazdej kdo vyznava tenhle stil je idiot ..


lol laugh.gif moje rec .. biggrin.gif dobre ty smile.gif

edite : do nej do soba do hovna biggrin.gif

This post was edited by Black_WoH on Apr 5 2008 07:05am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 5 2008 07:31am
Quote (Black_WoH @ Sat, Apr 5 2008, 02:04pm)
lol laugh.gif moje rec .. biggrin.gif dobre ty smile.gif

edite : do nej do soba do hovna biggrin.gif


do me ? lol ? todle je topic proti emařům ne proti mě ty idiote rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Apr 5 2008 07:45am
Quote (Sobcz @ Sat, Apr 5 2008, 02:31pm)
do me ? lol ? todle je topic proti emařům ne proti mě ty idiote rofl.gif


Jenže ty jsi jediné EMO na CZE/SVK jsp.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Apr 5 2008 09:05am
Quote (ghetofu @ Sat, Apr 5 2008, 02:45pm)
Jenže  ty jsi jediné EMO na CZE/SVK jsp.


to myslim že ste vedle pane Bursík.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll