Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 02:32pm)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci
takoveho psa bych taky rad prastil tyci....
u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani

hlavně tady hodně záleží na výchově toho psa když mu ukážeš co může a nesmí a budu se trestat(přiměřeně ofc)
ale jako u dětí zástávám že se to mlatit dokud to de dokud to má význam jasně že s mírou
ale když sme u toho tak co je k tomu vede ? špatná výchova? v dnešní době na děti rodiče serou více méně a hlavně maj mnohem více prostředků jak se můžou bránít a zaštít tohle já nepomatuju sou takhle rozmazleny a udělaj tohl, druhá verze má psych problémy s domova a snaží si to vykompenzovat na bezbraných zvířatech
to mi neříkej že tohle normální člověk udělá? nebo sou to prostě vypatlaný mozky které patří do diagnostáku,vězení, nebo je utratit jako psy... ale to by bylo na ně moc rychlý
jasný mobili s videm a volným přístupem na net to eště zvyšuje trestní sazba 15let? půlka normáního trestu? to už bych jim to změnil dal na 13 nebo 14
a zvýšil tresty
tady je toho moc