d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Sem Nasranej Jak Hovado
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 09:34am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 03:32pm)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci

takoveho psa bych taky rad prastil tyci....

u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani biggrin.gif


kdyz polejes psa benzinem a zapalis ... to neni obrana ty demente -.-

Quote (st3pix @ Mon, Mar 31 2008, 12:03pm)
souhlas, že jsou to kkti. Studujte politologii a dostaňte se do parlamentu a prosaďte zákon smile.gif

Jinak co jim udělat... To samý, co oni kočce. Nejdřív je nechat zmlátit někym silnějším a pak šlápnout do úsměvu


Nemusíš studovat politologii rofl .. stačí bejt mašinfíra.. se podívej na Grosse.. biggrin.gif ani půlka z nich nemá vystudovanou politologii
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 31 2008 10:48am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 02:32pm)
ja nevim... na svete je hodne lidi, kteri maji doma psa, kteremu rikaji "milacek". Kdyz jejich milacek prijde do parku, zacne na lidi stekat a nekdy (casto) na lidi utoci

takoveho psa bych taky rad prastil tyci....

u zvirat nemuzes nikdy vedet dopredu jestli na tebe nezautoci. Podle me, je u nekterych lidi prehnane to tyrani, ale zase naopak ..... mozna se jenom brani biggrin.gif


hlavně tady hodně záleží na výchově toho psa když mu ukážeš co může a nesmí a budu se trestat(přiměřeně ofc)
ale jako u dětí zástávám že se to mlatit dokud to de dokud to má význam jasně že s mírou

ale když sme u toho tak co je k tomu vede ? špatná výchova? v dnešní době na děti rodiče serou více méně a hlavně maj mnohem více prostředků jak se můžou bránít a zaštít tohle já nepomatuju sou takhle rozmazleny a udělaj tohl, druhá verze má psych problémy s domova a snaží si to vykompenzovat na bezbraných zvířatech
to mi neříkej že tohle normální člověk udělá? nebo sou to prostě vypatlaný mozky které patří do diagnostáku,vězení, nebo je utratit jako psy... ale to by bylo na ně moc rychlý
jasný mobili s videm a volným přístupem na net to eště zvyšuje trestní sazba 15let? půlka normáního trestu? to už bych jim to změnil dal na 13 nebo 14
a zvýšil tresty
tady je toho moc sad.gif
Member
Posts: 45,750
Joined: Apr 10 2006
Gold: 141,695.88
Mar 31 2008 11:07am
Quote (Lua @ Mon, 31 Mar 2008, 17:48)
hlavně tady hodně záleží na výchově toho psa když mu ukážeš co může a nesmí a budu se trestat(přiměřeně ofc)
ale jako u dětí zástávám že se to mlatit dokud to de dokud to má význam jasně že s mírou

ale když sme u toho tak co je k tomu vede ? špatná výchova? v dnešní době na děti rodiče serou více méně a hlavně maj mnohem více prostředků jak se můžou bránít a zaštít tohle já nepomatuju sou takhle rozmazleny a udělaj tohl, druhá verze má psych problémy s domova a snaží si to vykompenzovat na bezbraných zvířatech
to mi neříkej že tohle normální člověk udělá? nebo sou to prostě vypatlaný mozky které patří do diagnostáku,vězení, nebo je utratit jako psy... ale to by bylo na ně moc rychlý
jasný mobili s videm a volným přístupem na net to eště zvyšuje trestní sazba 15let? půlka normáního trestu? to už bych jim to změnil dal na 13 nebo 14
a zvýšil tresty
tady je toho moc sad.gif


takze kdyz pes na nekoho zautoci tak je to tim, ze byl spatne vychovan? je to jako u deti, kdyz deti neco udelaji, tak za to muzou rodice ><

a sobe, pro me jses dement ty ~~
Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Mar 31 2008 11:10am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 05:07pm)
takze kdyz pes na nekoho zautoci tak je to tim, ze byl spatne vychovan? je to jako u deti, kdyz deti neco udelaji, tak za to muzou rodice ><

a sobe, pro me jses dement ty ~~


máš to brát s menší nadsázkou ale výchova má na to vliv velkej(jasně sou i výjimky ^^)
jako promiň ty domě začínáš rejpat
když na dítě budeš srát tak ti z něj vyrostě z nej pravděpodobností zmetek
když na psa budeš srat bude si dělat co chce když ho budeš cvičit na zabijení tak co bude dělat?
když se jim budeš aspoň trochu věnovat máš aspoň šanci to změnit

This post was edited by Lua on Mar 31 2008 11:13am
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 11:13am
Quote (undead_lord @ Mon, Mar 31 2008, 06:07pm)
takze kdyz pes na nekoho zautoci tak je to tim, ze byl spatne vychovan? je to jako u deti, kdyz deti neco udelaji, tak za to muzou rodice ><

a sobe, pro me jses dement ty ~~


Ne ty ! Nechtěj abych zas ukázal tvojí fotku ze srazu !
Member
Posts: 18,550
Joined: Mar 27 2008
Gold: 0.00
Mar 31 2008 11:33am
FFS kukejte na zpravy zase nakej utyranej pes "reznikem" kterej ho pak chtel prodat..tohle uz fakt hranici s demenci..
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 11:34am
Quote (Log_in @ Mon, Mar 31 2008, 06:33pm)
FFS kukejte na zpravy zase nakej utyranej pes "reznikem" kterej ho pak chtel prodat..tohle uz fakt hranici s demenci..


proto se na zprávy radši nekoukám .. todle je lepší nevědět.
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 11:56am
Proto hlasujte pro mě. Zelená je jasná volba...Tyrání zvířat je na denním pořádku...jestli chcete někdo nějaka videa neni problem. Mám jich docela velkou zásobu. A myslim si že ČR je ještě naprosto v pohodě co se týče této problematiky.
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Mar 31 2008 11:59am
Quote (ghetofu @ Mon, Mar 31 2008, 06:56pm)
Proto hlasujte pro mě. Zelená je jasná volba...Tyrání zvířat je na denním pořádku...jestli chcete někdo nějaka videa neni problem. Mám jich docela velkou zásobu. A myslim si že ČR je ještě naprosto v pohodě co se týče této problematiky.


Pro zelený bych nehlasoval ani kdybych měl přijít vo koule.. Hlasuj pro zelený a nakonec budeš muset těma kočkama topit.. ptž idioti zakážou uhlí rofl.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Mar 31 2008 12:01pm
Quote (Sobcz @ Mon, Mar 31 2008, 06:59pm)
Pro zelený bych nehlasoval ani kdybych měl přijít vo koule.. Hlasuj pro zelený a nakonec budeš muset těma kočkama topit.. ptž idioti zakážou uhlí rofl.gif


Když to vezmeš z jiného pohledu tak pochopíš proč ho chtějí zakázat.. Přecijenom je to omezený zdroj a těžením a spalováním se ničí ekosystemy.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Add Reply New Topic New Poll