d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Hledam Nejakeho Dobreho Programatora Pascalu > :-)
Prev123
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 22 2008 05:19am
Quote (MrReaper @ Sat, Mar 22 2008, 09:42am)
tak pokud to bude jednoduché tak to můžu zkusit, ale nic nezaručuju ani neslibuju... do čeho to máš vubec ukol?


tedka jsou tam myslim zasobnik, seznam, fronta a nejake ukazatele
Member
Posts: 3,559
Joined: Mar 2 2006
Gold: 57.00
Mar 22 2008 05:41am
Trosku blizsie popis...
Toto je ako opytat sa,ci niekto z nas pozna cervene auta ...
Member
Posts: 6,162
Joined: Nov 28 2005
Gold: 1,116.00
Mar 22 2008 07:08am
Quote (IqLimited @ Sat, 22 Mar 2008, 12:19)
tedka jsou tam myslim zasobnik, seznam, fronta a nejake ukazatele


haha... mno... tak myslím že ne biggrin.gif sry
Member
Posts: 3,705
Joined: Nov 3 2005
Gold: 175.00
Mar 22 2008 10:03am
seznam co sem delal here http://leteckaposta.cz/384864708
Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 22 2008 01:44pm
ten ukol zní:

1. část:

Od uživatele budeme chtít zadat info o studentovi. Jméno, příjmení, známka(char) , (pouzit record)jakmile se jméno bude rovnat:= konec, tak prestat nacitat. a vypsat vsechny studenty na obrazovku

2. část

Vypíšete je seřazeny 1) od posledního zadaného (zasobnik)
2) od prvního zadaného (fronta)
3) v nahodnem poradi seznam

zeptame se na to uzivatele
p=1)
k=2)
m=3)

3. část

žáky ukládáme do binárního stromu, na konec je setřídíme a vypíšeme setřízeny
Member
Posts: 1,608
Joined: Aug 18 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 22 2008 09:42pm
Quote (MrReaper @ Thu, Mar 20 2008, 04:04pm)
otázka zní: co potřebuješ? laugh.gif


Member
Posts: 16,790
Joined: Mar 29 2006
Gold: 4,054.00
Mar 25 2008 04:05am
last bump
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123
Add Reply New Topic New Poll