Quote (sapier @ Sun, 16 Mar 2008, 15:49)
ja bych dal ale nemam zadny dia cd key

však na IP pařbu stačí pálený FOR FUK SAKE .)
6PNP D7PG HZ8M PZNP
si pamatuji z hlavy, VOLE

(i když u druhé částí not sure)
This post was edited by st3pix on Mar 16 2008 09:15am