d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Přes Jakej Program Delate Bannery > :d Prozradte
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 08:25am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 15:23)
hm hm  mmmm hmh vubec nvm platit se mi nechce chci si to udelat sam biggrin.gif btw nechapu jakl se to muze udelat v poznamkovym bloku Oo


vem si příklad z enigmy!

sežeň si fotku hřbitova, naskenuj si fotku, liskni si tam xicht a namaluj nazeleno a máš to!! ftw
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 08:26am
Quote (st3pix @ Fri, Mar 14 2008, 02:25pm)
vem si příklad z enigmy!

sežeň si fotku hřbitova, naskenuj si fotku, liskni si tam xicht a namaluj nazeleno a máš to!! ftw


lehce rekne uz ne tak dobre udela jak tam mam ten ksicht asi lousknout ? tongue.gif
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Mar 14 2008 08:29am
Quote (Nipik @ Fri, 14 Mar 2008, 15:26)
lehce rekne uz ne tak dobre udela jak tam mam ten ksicht asi lousknout ? tongue.gif


ty debile biggrin.gif

jdi na metro, tam jsou takový boxy na focení a vyfotí ti to ksicht. Ten si naskenuj (třeba u maminky v práci), pak ho liskneš do vobrázku a v malování to přejedeš tím sprejem (dej si největší záběr, ať to není moc nahusto). NO a je to. Já si svůj sig dělal stejným způsobem (jen ta fotka není moje, ale známé OFC)
Banned
Posts: 3,555
Joined: Dec 7 2006
Gold: 0.26
Warn: 90%
Mar 14 2008 08:30am
Quote (st3pix @ Fri, Mar 14 2008, 02:29pm)
ty debile biggrin.gif

jdi na metro, tam jsou takový boxy na focení a vyfotí ti to ksicht. Ten si naskenuj (třeba u maminky v práci), pak ho liskneš do vobrázku a v malování to přejedeš tím sprejem (dej si největší záběr, ať to není moc nahusto). NO a je to. Já si svůj sig dělal stejným způsobem (jen ta fotka není moje, ale známé OFC)


AAAHHHHAAAA doufam ze bude stacit mobil biggrin.gif nebot momentalne nejsem v praze -.O a jak mam udelat ten napis jak tam ma tongue.gif * a a tvuj sign se mi nechce zobrazit :/*
Member
Posts: 10,008
Joined: Jan 15 2006
Gold: 646.00
Mar 14 2008 09:50am
Quote (hero_cz @ Thu, 13 Mar 2008, 22:42)
zkus si to namalovat na papire a pak si to muzes voskenovat  rofl.gif


to neni vubec spatny, předtim tu někdo kreslil gozu komixy, myslim Lynx biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 10:21am
on nema sign.. asi mu nakou udelam.
co tohle? nechces?


This post was edited by Karbec on Mar 14 2008 10:39am
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2008 10:36am
LOL funny sig biggrin.gif
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Mar 14 2008 10:39am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 14 Mar 2008, 18:36)
LOL funny sig biggrin.gif


myslis ten godlike?))
Member
Posts: 5,177
Joined: Nov 13 2005
Gold: 0.00
Mar 14 2008 10:43am
sux
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 14 2008 10:50am
Quote (Karbec @ Fri, Mar 14 2008, 04:39pm)
myslis ten godlike?))


jj presne ten biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234511Next
Closed New Topic New Poll