Quote (st3pix @ Fri, Mar 14 2008, 02:29pm)
ty debile

jdi na metro, tam jsou takový boxy na focení a vyfotí ti to ksicht. Ten si naskenuj (třeba u maminky v práci), pak ho liskneš do vobrázku a v malování to přejedeš tím sprejem (dej si největší záběr, ať to není moc nahusto). NO a je to. Já si svůj sig dělal stejným způsobem (jen ta fotka není moje, ale známé OFC)
AAAHHHHAAAA doufam ze bude stacit mobil

nebot momentalne nejsem v praze -.O a jak mam udelat ten napis jak tam ma

* a a tvuj sign se mi nechce zobrazit :/*