d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Otakza Ohladom Cs Bowazonky > Dilema Ohladom Eq
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,379
Joined: Oct 29 2006
Gold: 717.50
Feb 24 2008 04:41pm
Quote (undead_lord @ Mon, 25 Feb 2008, 00:21)
jinak na cs rozhodne nedoporucuju bowku

na cs musis mit char, ktery dokaze tele. Mozna tele bowzon? oO


no me taky prijde bowa divna na cs.. proc radsi neudelat obyc hammu a spamovat kladivka?
Member
Posts: 12,000
Joined: May 28 2007
Gold: 13.37
Feb 24 2008 04:56pm
Quote (Karbec @ Sun, Feb 24 2008, 11:41pm)
no me taky prijde bowa divna na cs.. proc radsi neudelat obyc hammu a spamovat kladivka?


pač to maji všichni a tadyk šef chce byt jedinečny smile.gif

e: uvažuju že udělam cs bear duda biggrin.gif

This post was edited by Runn3r on Feb 24 2008 04:56pm
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 25 2008 12:55am
hammera uz mam a aj som mal a nejak ma prestava bavit,kcel som torsku zmenu a skusit nieco ine,ked idem dia sam tak je to pohoda az na diabla toho som nedal este ani raz :-)este musm domaxovat GA.

co sa tyka mana leach-u mam jeden ring ako som uz pisal 5mana leach/6ll/10 all rez a v pohodicke to staci pokyal nieje niekto physical imune tak nieje najmensi problem s life-om alebo manou.navyse KB robi svoje ze sa ku mne ani nedostanu najlpesie a najkrajsie je ked sa mi podari prispendlit takeho bossa k stene spam strafe a je to ak s smitterom chlap nevie kera bije a kde je a za chvilinku je ponom.

este budem musiet merca dokonvit asi mu dam pride nak je aj dake dmg.

ps ar mam s faithom cca 21k lenze faith dava 300%to ar a k tomu IDT.inak som zistil ze ten multiple je pekna kravina nejak blbo to trifa to strafe sa mi paci omnoho viac a KB sa pri nom viac uplatnuje.

Member
Posts: 7,604
Joined: Jan 31 2006
Gold: 155.00
Feb 25 2008 01:21am
neviem ci to uz dakto pisal, ale co tak skusit WF a faith dat rogue z A1 ?
Member
Posts: 8,846
Joined: Dec 6 2005
Gold: 13.37
Feb 25 2008 04:50am
Quote (Dieoncommand @ Mon, 25 Feb 2008, 08:21)
neviem ci to uz dakto pisal, ale co tak skusit WF a faith dat rogue z A1 ?


on chce prostě feif a basta!

já měl u svojí bowy v kostce enigmu, dycky dotelíš, nasadíš forti a jede rape-fest. Nebo kámoš hammer, hodí tp a bowa s conc je prostě pure R@p3
Member
Posts: 12,813
Joined: Jan 21 2005
Gold: 3,925.00
Feb 25 2008 05:05am
Quote (zwyk @ Mon, Feb 25 2008, 07:55am)
hammera uz mam a aj som mal a nejak ma prestava bavit,kcel som torsku zmenu a skusit nieco ine,ked idem dia sam tak je to pohoda az na diabla toho som nedal este ani raz :-)este musm domaxovat GA.

co sa tyka mana leach-u mam jeden ring ako som uz pisal 5mana leach/6ll/10 all rez a v pohodicke to staci pokyal nieje niekto physical imune tak nieje najmensi problem s life-om alebo manou.navyse KB robi svoje ze sa ku mne ani nedostanu najlpesie a najkrajsie je ked sa mi podari prispendlit takeho bossa k stene spam strafe a je to ak s smitterom chlap nevie kera bije a kde je a za chvilinku je ponom.

este budem musiet merca dokonvit asi mu dam pride nak je aj dake dmg.

ps ar mam s faithom cca 21k lenze faith dava 300%to ar a k tomu IDT.inak som zistil ze ten multiple je pekna kravina nejak blbo to trifa to strafe sa mi paci omnoho viac a KB sa pri nom viac uplatnuje.


na strafe je nejlepsi
wf+forti (potrebujes 120ias na 2fpa atak) a merc might+pride pika

multi blbe trefuje? no asi to neumis ...

Member
Posts: 3,785
Joined: Feb 20 2006
Gold: 25,797.87
Feb 25 2008 07:41am
s grade luk +s shoty ^^
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 25 2008 08:47am
Quote (Dieoncommand @ Mon, Feb 25 2008, 07:21am)
neviem ci to uz dakto pisal, ale co tak skusit WF a faith dat rogue z A1 ?


jj pisal a aj som to cital

ale ja mamzle skusenosti s AR aj ked mam teraz 21K ar ale ako som uz pisal z toho 300% dava faith take ked ho dam dole tak to pekne klesne a ptomo ked je v hre viac ludi tak to lieta kade tade..ake neratam GA ale to pouzivat na skupiny je sakra pomale.

skoda ze ten strafe nieje na viac sipov to by uz ptoom bola ta ama ina mlaticka...ale aj tak sa da este sa mi nepodarilo zohnat lava rukavice a giant skull 2 sox tak zatial stale bezim na starom eq ak niekto mate na predaj za rozumnu cenu tak kludne poslite pm..dik
Member
Posts: 7,995
Joined: May 27 2007
Gold: 36,570.00
Feb 25 2008 09:06am
No strafe máš lepší na knockback apod kraviny, protože u multi chance on hit ( leeche apod ), knockback maj jen ty prostřední 2 střely, u strafe todle maj všecky.
Jo a multi blbě trefuje ? tak to asi střílíš na špatnou stranu jinak nevím biggrin.gif
Member
Posts: 4,401
Joined: Apr 11 2006
Gold: 37.58
Feb 25 2008 09:13am
Quote (mortwatcher @ Mon, Feb 25 2008, 03:06pm)
No strafe máš lepší na knockback apod kraviny, protože u multi chance on hit ( leeche apod ), knockback maj jen ty prostřední 2 střely, u strafe todle maj všecky.
Jo a multi blbě trefuje ? tak to asi střílíš na špatnou stranu jinak nevím biggrin.gif


mozna to bude aj tym ze je tam nizzsia dmg ako u strafe.ale strafe je aj tak lepsie lebo kazdy sip dava KB cize som v bezbeci este ked su prisery za sebou tak sa krasne do toho uplatni piercing.
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll