Quote (ghetofu @ Sat, 23 Feb 2008, 08:13)
teh ghetofu? :-O on je nejakej novej ghetofu? .-O nebo mam halusky a byl jsem v Praze a a ni o tom nevim?

jako sobe nasral si me vole....nekoho vydavat za me...a jeste nejaky divny invididum....
Takze vole neco s tim udelej....jo ? Me to moc vtipny nepripada....Vadi mi to ze nekoho vydavas za me.
Nesnaz se nam tvrdit, ze to nejsi ty. Nemel by ses stydet za svoji image