d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > Finalni Verze > Novej Topic Aby Ste To Neprehlidli
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 23 2008 04:15am
Quote (ghetofu @ Sat, 23 Feb 2008, 08:13)
teh ghetofu? :-O on je nejakej novej ghetofu? .-O nebo mam halusky a byl jsem v Praze a a ni o tom nevim? biggrin.gif

jako sobe nasral si me vole....nekoho vydavat za me...a jeste nejaky divny invididum....

Takze vole neco s tim udelej....jo ? Me to moc vtipny nepripada....Vadi mi to ze nekoho vydavas za me.


Nesnaz se nam tvrdit, ze to nejsi ty. Nemel by ses stydet za svoji image tongue.gif tongue.gif wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 04:18am
Quote (Rapyjer @ Sat, Feb 23 2008, 11:15am)
Nesnaz se nam tvrdit, ze to nejsi ty. Nemel by ses stydet za svoji image tongue.gif tongue.gif wink.gif


tak diky biggrin.gif ja se snad dnes vyfotim biggrin.gif

This post was edited by ghetofu on Feb 23 2008 04:18am
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 05:36am


mine photo čerstvé smile.gif
Member
Posts: 9,218
Joined: Jul 17 2007
Gold: 24,424.00
Feb 23 2008 06:00am
nj vypadas stejne jako vcera, akorat nevim kde si vzal tu paruku? biggrin.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 06:01am
Quote (Rapyjer @ Sat, Feb 23 2008, 01:00pm)
nj vypadas stejne jako vcera, akorat nevim kde si vzal tu paruku? biggrin.gif


ja se z vas poseru biggrin.gif
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 23 2008 06:06am
lol kdyť to seš přesně ty ! ^^
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 06:07am
mg fook you ^^
Member
Posts: 14,828
Joined: Jan 17 2006
Gold: 10,388.99
Feb 23 2008 06:07am
rofl tak tam seš fakt hodně vidět biggrin.gif ono fotit proti světlu je n1 wink.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 23 2008 06:10am
Quote (Sobcz @ Sat, Feb 23 2008, 01:07pm)
rofl tak tam seš fakt hodně vidět biggrin.gif ono fotit proti světlu je n1 wink.gif


nebreč
Member
Posts: 16,867
Joined: Nov 13 2005
Gold: 25.00
Feb 23 2008 07:09am
Quote (Sobcz @ Sat, 23 Feb 2008, 13:07)
rofl tak tam seš fakt hodně vidět biggrin.gif ono fotit proti světlu je n1 wink.gif


HHHHHHHHHHH NJN GHETO ..
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123457Next
Closed New Topic New Poll