d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > České a Slovenské > # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold: 0.01
Feb 15 2008 08:57am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 15 2008, 02:40pm)
spis bych rekl ze to nehraje roli


biggrin.gif
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold: 2,571.45
Feb 15 2008 09:04am
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 15 2008, 02:43pm)
vsichni na koho nemam kontakt mi napsite PM s cislem na mobil... aby byl nakej kontakt.


at vam sob muze pred spanim posilat oplzly smsky... smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 15 2008 09:56am
Quote (Enigmma @ Fri, 15 Feb 2008, 11:07)
Chjo... Tak opravdu mě to strašně mrzí, ale právě jsem se dozvěděla, že mi přehodili směny za barem sad.gif Místo tohoto víkendu musím jít ten příští mad1.gif sad.gif

Tak si to tam užijte beze mě sad.gif A chci pak aspoň vidět fotečky pls...


cry3.gif cry3.gif cry3.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 15 2008 10:02am
Takže to nakonec bude jen sraz klacků...hm fajn smile.gif
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 15 2008 10:19am
Quote (ghetofu @ Fri, 15 Feb 2008, 17:02)
Takže to nakonec bude jen sraz klacků...hm fajn smile.gif


tak privez sebou naky kundy smile.gif
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold: 9.00
Feb 15 2008 11:09am
Quote (hero_cz @ Fri, Feb 15 2008, 05:19pm)
tak privez sebou naky kundy smile.gif


mozná přivezu sebe smile.gif ti nestačím?
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold: 3,000.00
Feb 15 2008 11:22am
Quote (ghetofu @ Fri, 15 Feb 2008, 18:09)
mozná přivezu sebe smile.gif ti nestačím?


staci ,ale kundy by byly lepsi smile.gif
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold: 6,531.15
Feb 15 2008 11:51am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 15 Feb 2008, 15:40)
spis bych rekl ze to nehraje roli


spis bych rekl ze umis sklonovat podle zenskeho vzoru, gratuluju a tj cele ? nebo umis i neco jineho ?
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 15 2008 02:48pm
Quote (EGY @ Fri, Feb 15 2008, 05:51pm)
spis bych rekl ze umis sklonovat podle zenskeho vzoru, gratuluju a tj cele ? nebo umis i neco jineho ?


omfg ja toho umim
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold: 6.00
Feb 16 2008 06:01am
Quote (Jika_xD @ Thu, Feb 14 2008, 05:54pm)
škoda skoda ze to je zrovna pristi tyden, moc rad bych se taky zucastnil ale uz neco bohuzel mam naplanovanyho sad.gif skoda

ale kdyby z ty moji akce sešlo tak urco prijedu smile.gif


omfg loli cry3.gif pojed at aspon nekoho tam osobne znam ... ja ti tam nakou tu kocku taky dohodim biggrin.gif
Go Back To České a Slovenské Topic List
Prev123458Next
Closed New Topic New Poll