☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
České a Slovenské
> # Detaily Srazu A Další Náležitosti # > Henklbach.
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 2344
Replies: 70
Track Topic
Enigmma
Member
Posts: 1,058
Joined: Aug 10 2007
Gold
:
0.01
#21
Feb 15 2008 08:57am
Quote (fifky-OVA @ Fri, Feb 15 2008, 02:40pm)
spis bych rekl ze to nehraje roli
Radmag
Member
Posts: 9,048
Joined: May 13 2005
Gold
:
2,571.45
#22
Feb 15 2008 09:04am
Quote (Sobcz @ Fri, Feb 15 2008, 02:43pm)
vsichni na koho nemam kontakt mi napsite PM s cislem na mobil... aby byl nakej kontakt.
at vam sob muze pred spanim posilat oplzly smsky...
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#23
Feb 15 2008 09:56am
Quote (Enigmma @ Fri, 15 Feb 2008, 11:07)
Chjo... Tak opravdu mě to strašně mrzí, ale právě jsem se dozvěděla, že mi přehodili směny za barem
Místo tohoto víkendu musím jít ten příští
Tak si to tam užijte beze mě
A chci pak aspoň vidět fotečky pls...
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#24
Feb 15 2008 10:02am
Takže to nakonec bude jen sraz klacků...hm fajn
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#25
Feb 15 2008 10:19am
Quote (ghetofu @ Fri, 15 Feb 2008, 17:02)
Takže to nakonec bude jen sraz klacků...hm fajn
tak privez sebou naky kundy
ghetofu
Member
Posts: 6,761
Joined: Feb 6 2006
Gold
:
9.00
#26
Feb 15 2008 11:09am
Quote (hero_cz @ Fri, Feb 15 2008, 05:19pm)
tak privez sebou naky kundy
mozná přivezu sebe
ti nestačím?
hero_cz
Member
Posts: 16,865
Joined: Nov 13 2005
Gold
:
3,000.00
#27
Feb 15 2008 11:22am
Quote (ghetofu @ Fri, 15 Feb 2008, 18:09)
mozná přivezu sebe
ti nestačím?
staci ,ale kundy by byly lepsi
EGY
Member
Posts: 5,353
Joined: Mar 16 2005
Gold
:
6,531.15
#28
Feb 15 2008 11:51am
Quote (fifky-OVA @ Fri, 15 Feb 2008, 15:40)
spis bych rekl ze to nehraje roli
spis bych rekl ze umis sklonovat podle zenskeho vzoru, gratuluju a tj cele ? nebo umis i neco jineho ?
fifky-OVA
Member
Posts: 3,791
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#29
Feb 15 2008 02:48pm
Quote (EGY @ Fri, Feb 15 2008, 05:51pm)
spis bych rekl ze umis sklonovat podle zenskeho vzoru, gratuluju a tj cele ? nebo umis i neco jineho ?
omfg ja toho umim
Black_WoH
Member
Posts: 12,678
Joined: Oct 26 2006
Gold
:
6.00
#30
Feb 16 2008 06:01am
Quote (Jika_xD @ Thu, Feb 14 2008, 05:54pm)
škoda skoda ze to je zrovna pristi tyden, moc rad bych se taky zucastnil ale uz neco bohuzel mam naplanovanyho
skoda
ale kdyby z ty moji akce sešlo tak urco prijedu
omfg loli
pojed at aspon nekoho tam osobne znam ... ja ti tam nakou tu kocku taky dohodim
Go Back To
České a Slovenské
Topic List
Prev
1
2
3
4
5
8
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact